Čo na močové cesty v 7. mesiaci?

zuza77
12. nov 2014

baby som v 7. mesiaci tehu a stale mam pocit, ze musim ist na wc...viem, ze uz aj babo tlaci (cakam druhe ), ale chcem sa spytat, ci mozem pit urologicky caj, alebo nejake tie preparaty s brusinkami. Viem, ze to mi naposledy zabralo, ale to som nebola tehotna. K doktorovi zatial nechcem ist, nie je to nejake bolestive. Zapal som z tiez zazila (bohizual nie raz) a toto je skor take otravne.

jul11
12. nov 2014

@zuza77 jasne,ze brusinkove preparaty mozes. pre istotu sa v lekarni spytas.

zuza77
autor
12. nov 2014

no ved prave...prave idem z lekarne a nechcela mi to predat, ze to nemozem, tak fakt neviem....a ja mam doktora v rakusku, momentalne som tu na dovolenke, tak som to chcela takto nejako domacky poriesit

janulka_v
12. nov 2014

homeopatika, tie ti poradia presne v lekarni aká kombinácia a nejaké tie brusnice kľudne môžeš

jul11
12. nov 2014

@zuza77 pozrela som si pribalovy letak Urinalu:
"Urinal® sa odporúča užívať dlhodobo. Veľkou výhodou prípravku Urinal® je možnosť užívať ho i v tehotenstve a počas dojčenia, odporúčame však konzultáciu s lekárom."
Inak aj na cipkoch pre tehotne proti tehu nevolnosti je napisane,ze nevhodne pre tehotne. A ked niekoho kvoli tomu hospitalizuju,tak to dostane rovno v infuzke. Jednoducho testy na tehotnych sa nerobia,preto je to vsade napisane.

zuza77
autor
12. nov 2014

dakujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre