Čo pomôže na herpes v 38. týždni?

samantha185
25. aug 2013

Ahojte, dnes rano sa zobudim a herpes na pere.. koncim 38. tyzden, co si na to mozem dat? kedze je to virus neuskodim nejak babätku???

danim
25. aug 2013

daj si na to ocot- kamoska ma casto herpes a minule mi hovorila, ze nic lepsie jej nepomaha ako viackrat cez den natierat octom

melpomene
25. aug 2013

chladiť ľadom a potierať propolisovou tinktúrou...a posilniť imunitu béčkovým vitamínom. ;) bábätku takýto herpes na perách nespôsobí nič. nemusíš sa báť.

maryah
25. aug 2013

neboj, ja som mala herpes v tehotenstve často a štuplík je v pohode... daj si na to nechríkovú mastičku, prípadne to vajíčko z Oriflame, tá propolisová tinktúra je dobrá...

michaela.g
25. aug 2013

@samantha185 herpesmi trpim caasto, aj pocas tehotenstva. Malemu to neuskodi.
Len pozor ked uz bude dorbec na svete... Ked mam herpes tak si to prelepujem naplastami copeed na herpesy, je to bezpecne schovane a nemusim sa bat ze nakazim malu.... a mna to neboli...

cejara
30. aug 2013

Mne na herpes pomáha čistý čajovníkový olej, (australian body care) ktorý kúpiš v lekárni. ja som si radšej kúpila ten najdrahší, cca 12 eur. Ja už viem, keď sa mi ide urobiť herpes, pretože to miesto ma svrbí a na druhý deň tam mám malú bielu vyrážku. Takže už keď ma to miesto svrbí, čajovníkový olej si dám na "ušnátko" a potieram si to niekoľkokrát za deň. A pomáha mi to!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre