• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo pomôže proti zápche?

17. októbra 2016 
snemcurka,musim Ti poslat taaaaaaku velku pusu za Tvoju radu.Fantaaaazia.Som v 12tt a uz asi dva tyzdne som intenzivne mucena zapchou a naduvanim.Vyskusala som snad vsetko(okrem cipkov,mydla :grinning: ...),ale nic mi nepomohlo.Ked som si precitala tvoj "navod",nevahala som a vrhla som sa do pripravy.Spapala som slivocky,aj vodicku som vypila a do pol hodky som letela.Hladucko,bez krcov :slight_smile: BABY!FUNGUJE TO!!!!!!!Este raz,DAKUJEM :grinning: :zipper_mouth:
12. apr 2013 o 17:41  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takze:Zaliat susene slivky(tak,aby boli viacmenej ponorene),nechat zovriet,potom spapat a vypit aj ten vyvarcek z nich.Najlepsie taky teplucky(podla vlast.skusenosti) :slight_smile: Na 100% zabere!!!!!!!!!!!!! :grinning:
12. apr 2013 o 17:50  •  čaká bábätko, termín má v novembri 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, ja nedám dopustiť na probiotiká biopron. Probiotiká normalizujú črevnú mikroflóru, dávala som ich aj malej, keď mala hnačku a naopak osvedčili sa mi aj proti zápche. Tamtie som objednávala z internetu za celkom dorbú cenu. Okrem toho dodržiavať pitný režim a aspoň na čas sa diétnejšie stravovať, žiadne ťažké jedlá ani sladkosti.
28. máj 2013 o 00:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute poviete mi čo je to vláknina??? :confused: :slight_smile:
19. júl 2013 o 18:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bylinkove caje-najma mata, medovka, aniz a rasca-vývar, vývar zo sušených sliviek-vyluhovaných a ananásový čaj ešte..a aj káva môže zabrať
18. feb 2014 o 21:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
niknet002- existuje také,že : ovesné vločky jemné s vlákninou, no v tom určite je vláknina :slight_smile:
ráno nalačno : jogurt s ovesnými vločkami a hned si potom dám aj hocijaké ovocie. :wink: a cez deň
zopár sušených sliviek , ale nie každý deň lebo moc tie slivky nemusím, :unamused: no viem že mi pomôžu :slight_smile:
27. feb 2014 o 14:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, biopron 9 (probiotika) odporucam aj ja... tiez susene slivky a odstavovanie ovocia (kazdy druhy den aspon) urcite pomaha. Vela vody a slivky :slight_smile: jogurty a orechy a vlaknina vo vseobecnosti... nejaka kombinacia z vyssie uvedenych a min 2l vody denne zabezpecia super preichodnost criev v tehotenstve.. teda "super" vramci moznosti :slight_smile:)
3. mar 2014 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja odporúčam gastro psyllium od vulmu, určite pomôže... navyše je v kapsuliach a dá sa zapíjať :slight_smile:
25. mar 2014 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: tak na toto som dostala dávno radu od mojho dedka a praktikujem ju už 3rokom a je 100% účiná :grinning:
Na lačno kávu z cigaretkou a po tom biely jogurt alebo kefír :grinning:
Ak ta toto nepreženie....
25. mar 2014 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
andrea skús vyskúšať psyllium, je to zázračná bylinka.... ja ju užívam v kapsulách - volá sa gastro psyllium vulm :slight_smile:
14. máj 2014 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Andrea, skús vyskúšať psýlium, mne pomáha... mám gastro psyllium vulm - je v kapsulách, takže bez hnusnej chuti :slight_smile:
14. máj 2014 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré rady dávate idem ich vyskúšať aj ja :wink: :slight_smile: :sweat_smile:
22. feb 2015 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od domca3333.
Mne susedka poradila, že keď ideš mimo domu :D a výlet na toaletu považuješ za úspech potom - nech si vždy do kabelky pribalím aj SymbioLac, sirup proti zápche. A veru pomáha :wink: :grinning:
28. aug 2015 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby. Chcem sa opytat ci sa tie glycerinove cipky mozu brat aj viac krat za den. Lebo ja som si jednu dala a hned po par minutach ma trosku pohlo, ale mam pocit, ze som len ten cipok dostala von a uz mi nema co posobit. V letaku je davkovanie, len ze 1 cipok do konecnika, ale nic o otom kolko krat denne sa moze. (Som v 39 tyzdni). Dakujem
17. okt o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok