Používame cookies. Viac informácií tu. OK
blavacka
1. dec 2011

ahoj, myslim si ,ze nemusis vobec panikarit, to sa ti moze zvacsovat maternica, alebo babatko sa nejako premiestnovalo a natahovalo 🙂 Pokial nemas tvrdnutie bruska, nejaky krvavy vytok, alebo strasne bolesti krizov ako pri kontrakciach, tak to je urcite ok... Takychto tlakov si este uzijes v poslednych tyzdnoch az az 😉

polovnicka
1. dec 2011

Mňa bolelo v brúšku týždeň pred pôrodom..išla som po dcéru do škôlky..a keď sme prišli na našu ulicu,tak som musela stáť a predýchať..čo krok to bolesť a nejak sa aj stupňovala..po pár minútkach to prešlo a mohla som ísť ďalej..a to isté som mala aj pri dcére,keď som ju čakala..tiež som bola na prechádzke a začalo ma bolieť v brušku..tak som len tak tak došla domov..a tiež sa do týždňa narodila..takže ja som to brala tak,že je to signál predpôrodný 😅 a čo bolo teraz divné keď som syna čakala,že mi neodtiekla plodová voda naraz,ale po kúskoch..tak ako keby ste trebárs špinili..a 2dni pred pôrodom som mala v pánve pichanie..no a potom z pondelka na utorok..teda už to bol utorok 02:35 bol na svete a to v behom 15minút..prišla som na sálu o 02:15 ešte som bola v izbe sa prezliecť do košieľky a na sálu..takže to bolo dosť rýchle.. 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli