Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo znamená špinenie v tehotenstve?

vkovacova
2. jún 2014

ahojte.som tu nova a mam jednu otazocku,som asi v 17 plus nejaky ten den...
mam vytok taky hnedy,niekedy jemno cerveny,vascinou po toalete,ale nic ma neboli,dnes som chcela ist k lekarovi ale nemali ziadny volny termin,skusim tam ist zajtra len sa chcem spytat ci niektora mala takyto problem...za ospovede dakujem

matozazzo
2. jún 2014

tak sup na pohotovost!!! Moze ti hrozit potrat...

tana85
2. jún 2014

ked volas doktorovi, tak musis povedat, ze mas takyto problem. urcite by ta vzal aj prednostne lebo to nie je bezny stav...necakaj doma, ale vyhladaj lekara cim skor

monicm
2. jún 2014

akékoľvek krvácanie či špinenie treba riešiť s lekárom a určite nie po telefone.ak tak,treba zavolať a povedať,pán doktor,som v 17. tt a mám špinenie,síce nie silné,ale predsa mám.ak povie,že nemá voľný termín,tak je to zlý lekár,každý normálny lekár povie,prídite a potom sa len ozvite sestričke,prípadne môže povedať,prídite okolo obeda,mávam to vtedy voľnejšie.to je max. čo by som bola ochotná tolerovať od lekára v takomto prípade.ak si ochotná čakať do zajtra a neísť dnes na pohotovosť,tak zajtra stoj pred ambulanciou,kým ťa nevybaví

popelka5000
2. jún 2014

Moze to byt tim ,ze sa roztahuje maternica ,teda jasom to tak mala .Volala som gyn.a vraj mam ist okamzite do nemocky na prijem .Skontrolovali ,srdiecko bilo a vsetko bolo ok .

zuzinka1989
2. jún 2014

ja by som isla na pohotovost....moze to byt neskodne, ale moze to znamenat aj problem....radsej stokrat zbytocne, ako raz sa na to vykaslat a mohol by byt z toho problem....

melanka21
2. jún 2014

Ja som takto krvacala od zaciatku tehotenstva, islo o hematom , nehovorim, ze je to takto aj v tvojom pripade, urcite by som zasla za lekarom alebo aspon na pohotovost gynekologicku nech ta pozru. Samozrejme problem moze byt kdekolvek, tak sa radsej oblec a chod.

ynett
2. jún 2014

šup šup na pohotovosť, môže to byť niečo zlé a nemusí. ja mám za sebou jeden MA, a jedno úspešné tehotenstvo, v oboch som špinila.

siska765
2. jún 2014

Ja som spinila ale fakt len trosku mini fliacik a ani nie krv a utekala som na pohotovost,nechali si ma v nemocnici ,radsej chod hned,ziadne spinenie v tehotenstve nie je v poriadku,radsej odlezat v nemocnici ako sa strachovat doma.

mirkava
2. jún 2014

co najskor k dr., možno nič vážne ale určite treba zájsť....

ebose
2. jún 2014

Ja som dnes bola na pohotovosti s krvacanim. vsetko je v poriadku, ale aj tak som rada, ze som isla. Doktorka mi napisala take vitaminy na spevnenie ciev. Urcite chod, nikdy nevies...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli