Črevné parazity v tehotenstve

chovancova122
23. feb 2015

Ahojte chcem sa opytat som v 17tt tehotenstva a objavili sa mi crevne parazity mrle ci ako sa to vola ?stretli ste sa s tym niektora?ako ste sa ich zbavili aby ste neuskodili babatku ...je to hrozne neprijemne

rheia27
24. feb 2015

@chovancova122 nie nestretli a okamzite chod k obvodakovi

kiki68
24. feb 2015

normalne k lekarov ist a daju vermox alebo neco ne na odcervene. Urcite odcervit co najskor. Tie odcervovace preparaty,co da lekar su bezpecne a napr. pr zvieratach domacich je bezne,ze sa pocas gravidity castejsie odcervuje a nic sa nestane. Pritom na nas ludi su tie odcervovacie preparaty menej agresivne. Za den budes mat od toho pokoj, po 2 tyzdnoch myslim s este das nejaku tabletku, aby to bolo na stotu a mas pokoj. Pripadne ak chces mat dalej istotu,tak to mozes spravit tak,ze si zozberas vzorky stolice a doneses na rozbor, tzv. koprologiu. Ked sa nic nenajde,tak si cista ako lalia.

chovancova122
autor
27. feb 2015

@kiki68 dakujem za radu hned som bola pri lekarke predpisala mi vermox a uz to je prec len pre istotu si mam dat o dva tyzdne jednu tabletu mala si pravdu dakujem😊

helkapelka
7. sep 2016

Ahojte, lekar jedine co vie predpísat je vermox, ale ja osobne som radšej za prírodné produkty, ktoré až tak veľmi nedráždia žalúdok. Pred návštevou lekára, vždy ako prvé navštívim lekáren, kde ponúknu na riešenie daného problému viac alternatív. Pri v boji proti parazitom mi odporučili mesačnú kúru, 60 tabliet, bylinkového charakteru. Hodím Vám sem link hneď https://www.drmax.sk/parazitex-pripravok-proti-...

quellka
21. sep 2018

@helkapelka mne osobne v tehotenatve parazitex prisne zakazali. Dali mi Vermox,ze je setrnejsi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre