Črevné problémy v tehotenstve

19. feb 2024

Ahojte viete mi poradiť niečo na črevné problémy? Som na prelome 1./2.trimestra a posledné dni mám problém s trávením. Najskôr to začalo bolesťami brucha, kŕčmi a hnačkou, dala som si carbosorb a dietnu stravu tak bolo lepšie. No keď už som začala jesť normálne zase cítim že sa mi v bruchu niečo deje, nemám už síce hnačky ale stále cítim nejaké bublinkovanie, ako črevá pracujú a taktiež ma po jedle trochu boli brucho. Niesom si vedomá žiadnej potraviny ani jedla čo by to mohlo spôsobiť a neviem ako to dostať opäť do normálu. Skúste mi prosím niečo poradiť 🙏

pribinak
19. feb 2024

Kúp si probiotiká

sun_shine_2020
19. feb 2024

Ahoj, nieco podobne so mala aj ja cele tehotenstvo..nepomohlo nic, bola som aj na gastre ale kedze som bola tehotna tak mi iba zobrali krv, sono brucha urobili,...a ze si mozem davat espumisan 🫣 a hylak mi dost pomahal - viem, ze je teraz vypadok, ale skus si zohnat z Rakuska, tam je uz distupny.

autor
19. feb 2024

Ďakujem určite probiotiká zajtra kúpim, doma mám len tie na ženské ťažkosti. Zatiaľ skúšam biely jogurt a kefír 🫠

@sun_shine_2020 Tak to dúfam nebude môj prípad 🙈 ja to mám len posledné dni tak budem veriť že to prejde 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre