Diéta na silný ekzém

bartaloska
25. sep 2013

ahojte! včera som bola u kožnej lebo vyzerám strašne....tvár sa mi strašne šúpe je totálne červená a svrbí. dostala som fasa krémi cítim sa oveľa lepšie, ale musí držať diétu...čiže banán, tvaroh,riža,varené zemiaky....neviete mi poradiť nejaku stránku kde sa píše viac o tom čo môžem ešte zjesť? Lekárka bola strašne hnusná takže som len zobrala recepty a utekala preč od nej....

anglicanka1981
25. sep 2013

Ja som skusala dietu pri ekzeme, ale mne to nefungovalo. Skor u mna ekzem suvisi so stresom ako s potravinami.
Ale skor bola dieta o tom, co nejest ako co jest. A nemohla som ziadne silne, aromaticke koreniny, oriesky, cokoladu. Z ovocia som mohla len banany a hrozno. Skusala som vysadit aj mlieko a mliecne vyrobky (cize ani tvaroh nie).
Co sa tyka kremov, mne sa teraz v tehotenstve ekzem vracal, ale v lekarni mi poradili Skin Cup a uplny zazrak 🙂 Ekzem po par dnoch zmizol a nastastie sa nevratil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre