Domáce väzenie. Kto ešte musí ležať doma?

dzidzuska
27. máj 2007

☹ AHOJTE JE TU ESTE NIEKTO AKO JA? VONKU KRASNE A JA MUSIM LEZAT DOMA S VYLOZENYMI NOHAMI ☹

adkag
9. jún 2007

lalupa, ani mne nebolo vobec zle a chutilo mi jest velmi a to som v 1.trimestri vobec epribrala, az od 14tt to zacalo a tak viac nabralo na obratkach po 20tt.

ja tiez vela citam, hlavne tehu knizky a casaky a v poslednej dobe kukam mimibazar a nakupujem pre mimi 🙂 . aj som akurat vydrazila hrazdicku pre krpka,tak sa tesim,nech ma aspon volaco,lebo okrem oblecenia nemame kupene nic este. ale sa uz musime do toho riadne pustit 🙂

safiah
9. jún 2007

my tiez nemame vela len nejake oblecko ale pockam na manzela ked pride buduci tyzden tak uz chcem aj nieco pre seba pokupit aspon kym sa este negulam.adkag picha ma na lavo.taha sa to inak citala som ze babo nabera od toho 27tt na vahe cca po 200 g tyzdenne.u mna krat dva 😅

lalupa
9. jún 2007

tie nevolnosti su vsak vraj dobrym znakom, ja sa asi ku nim dopracujem, ked to so zranim prezeniem 😀
citam vela aj ja, hlavne z netu, ale ked budem "za vodou" teda v II.trimestri, tak sa z oblecenia a inych veciciek budem vytesovat aj ja 😵
nie je uzasny vecer? 😨

safiah
9. jún 2007

jasne ze je ty so slaninou ja s piskotami adkag ty co srotujes?

lalupa
9. jún 2007

😀

lalupa
9. jún 2007

safi, mozem nieco osobne?

safiah
9. jún 2007

lalupa citkat si budes vzdy lebo s kazdym tyzdnom pride nieco nove a budes chciet o tom vediet viac.ci uz si precitas alebo sa opytas.a kluden sa vytesuj aj teraz ja som necakala kym skoncim prvy trimester.sem tam som si kupila nieco pre male.moc sice nie lebo som cakala kym budem vediet co budeme mat.

safiah
9. jún 2007

mozes ak bude moc osobne tak odpoviem cez ip

sisulik
9. jún 2007

safi...odhalila som ta..hehehe....uz si sa rozhodla na menom princeznicky?

lalupa
9. jún 2007

dvojicky su prirodzene?

safiah
9. jún 2007

anooooooooooo sisulik co tu robis aj tebe uz sisi mne uz ano a riadne

safiah
9. jún 2007

ano prirodzene lalupa

adkag
9. jún 2007

ja teraz nic, ale strasne mi chuti sladene mlieko,to skoro kazdy den. aj zmrzlina moze byt 😀 . a tak zo vsetkeho cosi, aj slane, sladke, akurat kysle nemusim 🙂 .

picha ta vlavo dole ci po celom? tak to mame asi z toho rastu maternice. mna uz prestalo,ale pichalo vlavo dole,asi jak je vajecnik.
baby teraz rastie 200 g tyzdenne? 😲 tak to bude s tym pichanim a bolestami asi este horsie. no a u teba veru dvakrat. inak kolko si priberala pri dvojickach? ja co som sa naposledy pred tyzdnom vazila, tak 7kg,co je veru dost.

safiah
9. jún 2007

sisulik kedze pises tak sudim ze si v celku juj tesim ze si tu hoci ty by si bola rada inde ale ja tiez chcem aby si uz bola maminka dvojnasobna ale som aj rada ze ta tu vidim inak as.a.

lalupa
9. jún 2007

baby, necham vas pokecat, niekedy sa pridem na vas mrknut, dobre?
pa, dobru nocku 😔

sisulik
9. jún 2007

mam laptop lebo som musela dobit skype...a tak drahy ponho hned zbehol aby som to urobila co najskor...sak clovek nezna kedy ma to chyti...joooooooooooj, uz nech ma to chyta...hehehe...

safiah...ked tebe uz teraz sisi, tak ako moc sisi ti bude pred porodom??? hehehehehe

safiah
9. jún 2007

juj adkag netusim lebo som zacala chodit do rizikovej poradne a tam nerobia nic len vysetria.takze som sa nevazila dobre dva mesiace.no tych 200g som citala dnes na nete ale myslim ze je to individualne.a picha na lavej strane ale ver mi ze pri tej mojej velkosti neviem kde mam vajecnik.
a ja som pribrala isto viac sudim podla strii na nohach a tam nepoviem kde.

sisulik
9. jún 2007

ja som citala ze tych cca 200g je az od 30.tt...no je to jedno..presnu vahu sa aj tak dozvieme az po porode... 😎

safiah
9. jún 2007

sisulik moj mne sisi zo samoty ved ako som uz pisala kukam na hole steny a chcem malovat.
a isto tebe manzel zbehol po laptop lebo vy uz mate steny asi doskriabane hehe.pomooooc

safiah
9. jún 2007

no aj by som sa to mohla upresnit no dnes som toho presla viac vobec nepamatam kde som citala len viem ze som hladala nieco na 27tt a teda len som si ista tym ze to patrilo k tomuto tyzdnu ale ak osom povedala ze to nemusi byt tak ako sa pise.a co este viem no to ze mam dve a to znamena ze nech priberaju kolko priberaju aj tak to je dva krat viac uff ale zvladame nie.

sisulik
9. jún 2007

😀

safiah
9. jún 2007

mas pekne zuby

sisulik
9. jún 2007

hehe...dik..hehe..

safiah
9. jún 2007

no tak napis niekde ako sa mas a tak nie ci ides spat mne uz odpadne chrbat

dzidzuska
autor
12. jún 2007

Caute baby...no ja som bola vcera u doktora takze tie tyzdne mi sedia dobre... 🙂len mi povedal ze 20tt a ja sa divam ze ako to a ptom si vsimol ze minule mi to le zaznacil do papierov...nechapem ako je to mozne 😨 😀 Takze mse o dva tyzdne starsie ako sme si mysleli 😀
no ja mam len 20 😀

dorotka
12. jún 2007

ja som bola doma prvykrat dva tyzdne (mala som byt styri) a druhy krat mesiac a tiez mi z toho dost sibalo
ten prvykrat som nemala ani vychadzky ale nakoniec som lekara po tych dvoch tyzdnoch ukecala ze aj psychika je dolezita a nezvladam to tak som isla do prace ale bola som tam aj dovezena aj odvezena autom a sedela som skoro poleziacky nohy som mala vylozene so sanonmi mi pomahali kolegovia aj teraz im dakujem 😉 a hlavne v robote bola klima aj vetranie a doma bol hic jak najate

safiah
12. jún 2007

ahojte a ja som si uz myslela ze vas z vazenia prepustili a ze som tu uz ostala sama.dzudzuska ty mas 20 akoze rokov?a preco si pisala len.sak nie si decko nie?ja mam 24.mne uz zajtra v noci prileti manzel tak uz s aneviem dockat konecne mi bude mat kto uvarit a doniest do postielky hehe 😀
ale ved si zasluzim trochu rozmaznavat.ach len keby sa ten cas tak nevliekol a bolo trochu chladnejsie.
a keby som sa aj ja mohla pytat do prace ked som mala skolu tak to bolo super aspon to ma drzalo psychicky ale ked nemam nic tak co mam robit fnuk ani dlho chodit nemozem lebo moje brusinko je ako skala to by som si casto sadala do travy 😀

dudasik
13. jún 2007

Ahojte vazni. Ja som bola zase minuly tyzden v nemocnici, tak som trpela este viac ako zavreta doma. Uz som doma a som cela happy.
Bola som tam tri dni na infuziach a fakt mi z toho zacinalo hrabat, som bola totalne nervozna, ani sediet, ani spat, ani citat ani behat. No des.
PN mam minimalne do 27.6, na buduci tyzden musim ist byvat k mamine do PD,lebo manzel ide prerabat bytove jadro a ja by som tu nemala kde byt.
Ale aspon sa bude o mna mamicka pekne starat, sa tesim. Aj kamosky navstivim.
Prajem Vam krasny den

safiah
13. jún 2007

no dudasik nooo vieme co je byt v nemocke uff ja som tiez bola tyzden aj na infuzkach jaaaj vsade ticho,ale ranajky obedy a vecere boli doslova oslavou a nenormalnou spolocenskou udalostou.tak vela sil a hlavne oddychuj a davaj na seba pozor. 😲

veva55
14. jún 2007

Ahoj dudasik!!! Pamatas si este na mna? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre