Duphaston - nasadenie v 16. týždni je OK?

alickamala
21. júl 2011

pre menštruačné pobolievanie brucha nasadený Duphaston v 16-týždni, nezdá sa mi to, nemôže to uškodiť plodu? Ved už funguje placenta, či ako to je,

zvonkohra
21. júl 2011

ahoj nemoze resp nemal by ja som brala duphaston od 12tt do 24tt

adikad
21. júl 2011

ahoj ja som ho brala od zaciatku tehu az do 20tt a berie ho vela tehuliek, mal by sa brat do 17tt, ale ze teraz ho uz nechavaju do 20tt, tak mi to povedal dr.

lucka1987
21. júl 2011

ja som brala dufik, aj pred otehu, a potom o zaciatku az niekde do 16 tt. no kym sa mi neminuli zasoby.... ale myslim ze je to ok. nema to ako ublizit plodu... no skor sa dufik berie na zaciatku tehu

bartokami
21. júl 2011

ahoj,aj ja som brala od 13tt-17tt,a vsetko bolo ok.berie sa skor na zaciatku tehotenstva..do toho 20tt,ako ti tu pisu mamicky..

adrianiiita
22. júl 2011

aj ja som brala duphaston na udržanie tehotenstva až do 20 týždna ... potom už nie ... 🙂

zp74
26. júl 2011

ahoj, aj ja so brala od začiatku do 20tt a v 18tt mi robili serkláž.

babareno
26. júl 2011

Ja som ties brala duphaston este pred otehotnenim aby sa plod dobre prijal a potom zhruba do 18-teho tyzdna, urcite plodu neubizi, kedze sa berie na zaciatku kedy je plod najohrozenejsi roznymi liekmi.... 🙂

nemko
26. júl 2011

ja ho uzivam a budem az do 30tt

bodzlomu
26. júl 2011

ja som ho brala do 13tt, mne Dr. povedal, ze mi ho uz netreba, lebo uz zacina fungovat placenta, ale kamoska ho tiez uzvala az do 20tt a v pohode 🙂

blackswan75
30. júl 2011

ja som to brala pri oboch tehotenstvach, pri prvom preventivne lebo som nemohla otehotniet 5 rokov, a pri druhom lebo som mala slabe krvacanie, a deti su zrave a krasne.. moja svagrina to mala predpisane ale nebrala, a potratila..... potom plakala a vycitala.. takze je to na tebe

hameeda
30. júl 2011

ja som brala pri tretiom tehotenstve od piatecho mesiaca do polovice deviateho, pri stvrtom od zaciatku do polovice deviateho,,radsej ho ber pretoze menstruacne pobolievanie to je priznak bliziaceho sa potratu

ewka0012
1. aug 2011

ja som ho brala spolu s Ascorutinom od 5tt do 13tt,doktor mi povedal ze sa musi brat min.8tyzdnov

kukucka26
28. aug 2011

do 13 tG normalne potom to nema zmysel

gazovicka
30. aug 2011

ma to zmysel, do 20 tt, mne ho nasadili 3x a vzdy mi pomohol....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre