Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dve čiarky a krvácanie

mirka135
22. jún 2014

Ahoj kocky som tehu na teste jasne // a krv potvrdena.ibaze dnes som mala dostat menzes.ja myslela ze uz nedostanem ale zacala som krvacat.je to normalne????ci problem??poradte mi

mirkava
22. jún 2014

@mirka135 ak si zacala len špinit tak ok, ale urcite by som zasla zajtra k dr. Ja som v den ked som mala dostat ms zacala spint, myslela som ze uz uz pride aj bolesti som mala a nakoniec bolo z toho babo 🙂

hermina_
22. jún 2014

niektore zeny pocas tehu maju par mesiacov normalnu ms, ale na tvojom mieste by som uz sedela v cakarni na gyn. pohotovosti /v nemocnici/... nikdy nevies, radsej plany poplach ako potrat.... drzim palce

25daniela
22. jún 2014

@mirka135 problem aj nemusi, musis k dr...

bianca
22. jún 2014

@mirka135 pre klud duse sadnite do auta a chodte na pohotovost.Radsej byt za hystericku tehullku ako potom lutovat co by bolo keby.

gv35
22. jún 2014

@mirka135 skutocne treba zajst k doktorovi,ak aj len spinis... moze a nemusi to byt zaciatok potratu...ak je krvacanie silne,sla by som na pohotovost pre istotu...alebo ak to chces nechat na prirodu, ta si to sama vyriesi

marienka1703
22. jún 2014

@mirka135 ak to mas potvrdene z krvi chod na pohotovost a necakaj,,,, ak krvacas mozes o babetko prist,,,a radsej hysterka ako vies co.....

mirka135
autor
22. jún 2014

No je to jasna krv ale ratana na kvapky ale je.ziadny vytok

hermina_
22. jún 2014

@mirka135 sadni do auta a utekaj do nemocnice... budes si to neskor vycitat, nesed tu ale konaj... radsej zbytocne ako potom plakat a lutovat

mirka135
autor
22. jún 2014

Zatial uz nic tak ak este coilen kvapka letim na pohotovost
.a nemoze to byt to ze som tehu tak 2tyzdne od uhniezdenia a dnes som mala dostat pravidelnu menzes??? Ste ma vysreasili este viac

mirka135
autor
22. jún 2014

Aj brucho ma tak boli aj krize a prsia ako pri menzese

hermina_
22. jún 2014

@mirka135 moze to byt aj cas ms, ale mne by to nedalo kludne spat. je to este cerstve, moze to byt hocico, ak aj nie dnes ale zajtra zbehni k dr. v takom skorom stadiu sa to riesi odberom na hcg lebo na uzv vela este nevidiet. kontroluje sa vyska hcg a urcite nasadit nejake lieky, duphaston a pod. prip injekcie

mirka135
autor
22. jún 2014

Beriem utrogestan a hcg v piatok 1910

hermina_
22. jún 2014

@mirka135 tak zbehni rano za dr. nech ti vezme krv na hcg, ze si krvacala a budes vediet na com si, ak pekne stupa, je to ok

mirka135
autor
22. jún 2014

Hej tak aj spravim

hermina_
22. jún 2014

@mirka135 drzim palce daj vediet, ako si dopadla 😉

sheila72
22. jún 2014

Ak je to len slabé krvácanie, tak sa nič nedeje. Ja som to mala zhruba do 3. mesiaca a chápala som to ako menzes :D

mirka135
autor
22. jún 2014

Hej je toho malicko fakt na kvapky sa to da ratat .teraz uz nic tak neviem.a co ti nato povedal lekar?
@sheila72

sheila72
22. jún 2014

@mirka135 ja som s tým nebola u lekára, lebo vtedy som ešte nevedela, že som tehotná. ako vravím, ja som to chápala ako menzes, pretože mi to chodilo pravidelne (3x), ale fakt že máličko. Asi je to kvôli hormonálnym zmenám, neviem. Raz som mala počas tehu taký akoby zafarbený výtok a to som mala zápal, tak mi dal vaginálne čípky. Môže to byť aj to. Radšej sa ho opýtaj, alebo zavolaj sestre a povedz jej čo je vo veci, možno by ti ona hneď vedela aj cez telefón povedať, čo máš robiť 🙂

mirka135
autor
22. jún 2014

Dakujem kocky

zvolsiinylogin
23. jún 2014

@mirka135 ako? co lekar povedal?

klara855
23. jún 2014

radsej chod k lekarovi....ja som mala tiez potvrdene iba z testu, prislo slabe krvacanie, pre istotu som utekala na pohotovost...a tam diagnoza- hroziaci potrat, bola som tam tyzden, brala tabletky, injekcie, chodila na ultrazvuk az pokym nevideli byt srdiecko 🙂 takze to dopadlo dobre🙂 radsej k lekarovi ako si potom nieco vycitat....clovek nikdy nevie....verim,ze to bude vsetko OK 🙂 🙂 🙂 drzim palce 🙂

dagmaraspi
23. jún 2014

@mirka135 mne sa takto prejavilo uhniezdenie vajicka 🙂 presne v den ocakavanej MS par jasnocervenych kvapiek krvi, tiez som sa zlakla, ale potom uz nic.....a uz ma slecna 14.mesiacov.....drzim palceky nech to u vas rovnako

Tu začni písať odpoveď...

Odošli