Euthyrox 25 v tehotenstve kvôli štítnej žľaze

petka_24
3. mar 2015

Ahojte 🙂 som v 9 tt a vcera mi moj gynekolog oznamil ze mam vysoke hodnoty stitnej zlazy.Dnes som bola u endokrinologicky a predpisala mi Euthyrox 25 raz denne.Som z toho trosku nervozna ci to neskodi babatku.Je to moje prve tehotenstvo.Ma niektora z vas skusenost s tymto liekom?dakujem 🙂 pekny den

akinorev30
3. mar 2015

@ervenka no snad to nejako prezijeme a vyriesime Nech uz to mam za sebou lebo sa bojim o babo.

nanulik
3. mar 2015

@ervenka sojové výrobky u mna nie su problém, pretože sa v mojom jedálničku nevyskytuju, ale tie vitamíny by bolo dobré doplniť, len ako som už písala užívam niekolko liekov lebo okrem ŠŽ mám aj iné doživotné ochorenie a beriem dosť liekov. tak sa snažím lieky a potravinové doplnky minimalizovať len na tie najnutnejšie

maminecka2
3. mar 2015

@akinorev30 Neboj sa zasa zbytočne, keby to bolo nejaké vážne tak to určite ani gynekológ ani endokrinológ nenechá len tak. Tak zbytočne nestresuj, už to neovplyvníš, vyložiť si nohy a užívaj kým sa dá 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre