Fajčenie v tehotenstve: Ako s tým naložiť?
Ako to máte s fajčením v tehotenstve ?? úprimne
@martinmmartin moja mama zas fajčila pri mojom bratovi a pri mne nefajčila. A predstav si brat nefajčí a ja fajčím už hádam od 15 tich ak nie skôr.
Ako to máte s fajčením v tehotenstve ?? úprimne
@martinmmartin moja mama zas fajčila pri mojom bratovi a pri mne nefajčila. A predstav si brat nefajčí a ja fajčím už hádam od 15 tich ak nie skôr.
@zajkamt a keď sa babo narodi tak budeš pri nom fajčiť? Lebo je to v podstate to isté, či je v brušku alebo fajčis hneď pri ňom. Ja som fajčiar, ale v tehotenstve som nefajčila a aktuálne sa s tým snažím prestať