Fraxiparine - problém pri injekcii do stehna

maltinta100
22. jan 2019

Ahojte, co si pichate fraxiparine, stalo sa Vam uz take nieco? Picham si ho do stehna a minule som si ju nevedela vpichnut, normalne som to musela silou a teda riadne to bolelo.

bobula46
22. jan 2019

@maltinta100 a picháš do stehna? Ja som pichala po pôrode do brucha. Bolo mi odporučené niekde kde je viac tuku, kože aby to toľko nebolelo

arasidka123
22. jan 2019

@maltinta100 skús ešte do ramena..aj tam sa môže pichať..

maltinta100
autor
22. jan 2019

@bobula46 len ja som v 20 tt takze lekarka vravela ze mozem bud do stehna alebo ruky.

@arasidka123 hej tam mi picha priatel ale ked som sama doma tak si sama neviem 😒

bagre
22. jan 2019

@maltinta100 no ja som si pichala kým sa dalo = do nejakého 33tt do brucha (hematologička s tým absolútne nemala problém), potom už to bolo moc napnuté, tak som sa bála... ale ak som mala veľa modrín, a musela som do nohy, išlo to horšie... do ramena sama nepichneš.

hanka7951
22. jan 2019

@maltinta100 mne sa obcas stane ze injekcia ide tazsie a boli to..zalezi asi co si tam trafis 🙂 nastastie ale vacsinou sa mi podari pichnut si fraxiparine bez problemov a bolesti..treba len vydrzat 🙂

jana2679
22. jan 2019

@maltinta100 asi si išla do svalu a to sa nesmie. Ja som celé tehu pichala do brucha, popod pupok, kožna riasa sa tam dá pekne spraviť a nebolí to vôbec. Naber odvahu a skús, ja som mala a aj stále mám panický strach z ihliel ale fakt to tam nebolí.

bielavlcica
22. jan 2019

@maltinta100 miesta by si mala obmienat. Na tvojom mieste by som to urcite nepichala do tej zatvrdliny pichni to na ine miesto iba co si viac uskodis

adulienka11
22. jan 2019

Ja som si najprv do brucha a potom do zadku

amieima
23. jan 2019

mne gynekologička odporučila počas tehotenstva do stehna (snažila som sa viac k bokom, tam mám viac tuku🙂 alebo do ramena (vždy si najskôr vytvor kožnú riasu a do nej vpichni). po pôrode som už pichala do brucha.

maltinta100
autor
27. jan 2019

@jana2679 ahoj no dneska som si skusila do brucha ale mna to teda dost bolelo ale az ked som vybrala injekciu. Je to ok?

jana2679
27. jan 2019

@maltinta100 treba dať pozor aby išla priamo a občas sa stane že sa trafí cievka a trošku môže, určite skúšaj ďalej, na bruchu je najviac tuku a preto je to tam najlepšie, treba len nájsť tú správnu polohu. Mne prvé tehu pichal muž to bola hrôza, a raz večer nemohol tak som musela sama a odvtedy som si iba ja. Netreba sa báť keď budeš mať aj riadne pevné a okrúhle bruško spraviť tú riasu hlavne v okolí pod pupok a potom už uvidíš ako to bude najlepšie. Ono najlepší účinok to má keď to ide do brucha, nesmie to ísť do svalu. Držím palce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre