Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Hlien v 11. týždni

smoulinka1505
14. dec 2015

Ahojte.prosim vas poradte mi.nechcem hned bezat k dr ako nejaka hysterka.som prvorodicka.11 tt.dnes rano som mala na toalrtnom taky ciry husty hlien.bol velkosti ako jojo zizala.vcera ma trochu pichalo v podbrusku ale to som pripisovala roztahovaniu maternice.dnes ma pobolieva ako keby vo vnutri, v posve.neviem to lepsie opisat.v marci som mala potrat v 7 tt tak sa trosku bojim.je to normalne?plus mam teda nevolnosti.s tym som uz bola 2krat v nemocnici a od vcera sa mi to zas zhorsuje.dakujem za kazdu radu

pribinak
14. dec 2015

No minimalne mu hned teraz zavolaj a opis ako sa veci maju

kojanusa
14. dec 2015
Používateľ kojanusa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kojanusa.

urcite mu zavolaj a on ti povie ci to je nieco vazne a mas prist alebo nie

gviera
14. dec 2015

Presne tak - zavolaj a opýtaj sa.

smoulinka1505
autor
14. dec 2015

Dakujem.setricka povedala ze ak to do neprejde zajtra mam prist.ale neviem ci neskoncim dnes na pohotvosti😞

gviera
14. dec 2015

@smoulinka1505 Troška sa upokoj, no veď keď bude treba, pôjdeš na pohotovosť - na to sú tam, a keď to bude stále rovnako - pekne pôjdeš zajtra k dr. Ani sa ti nečudujem, že to takto prežívaš, keď si už raz potratila, nechceš nič zanedbať.

1erika3
14. dec 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@smoulinka1505 musis sa upokojit..! 🙂

smoulinka1505
autor
14. dec 2015

Uz to trosku ustupuje.dakujem vam vsetkym😊

nk599
15. dec 2015

Ahoj neboj sa vsetko bude dobre . Hlavne mysli pozitivne . Bude vsetko v poruadku drzim palceky .

Tu začni písať odpoveď...

Odošli