Hnačka v 18. týždni

petikmir
26. nov 2016

Ahojte tehulky. Mám problém od pondelka mám problémy so stolicou. V pondelok večer som mala hnačku,utorok sa to už ukludnilo A. V stredu som bola ok ( nie tvrdá stolical, ale lepšie ako vodova). No A včera večer A dnes zas vodova hnačka :(. Jedla som včera aj banány aj kolu,aj nejedla som nič mliečne A zas to tu je. Môj gynekológ robí až V utorok tak neviem čo robiť. Mali ste takú skúsenosť? Čo robiť?

katka1981
26. nov 2016

Tak mas asi nejaku virozu. Ked tak chod k obvodnej a max. rozbor stolice. Kup si Smectu (zisti ci ju mozes). Gynekolog s tym nic nema.

petikmir
autor
26. nov 2016

Veď to že včera som bola pri obvodakovi ale on mal práve deň voľna. Ako nemám ani teplotu ani krce. Len sem tam keď stlačíme brucho ma zaboli ale nie na tom istom mieste stále ( ale to môže byť aj kvôli vpichom po injekciach do brucha). A ani to nie je taká hnačka že musím behať. Len keď prídem na wc tak ide riedka alebo Vodnata.nepomôže jablko so škoricou?

zdenkastanka
26. nov 2016

Smecta sa môže v tehotenstve, daj si ju.😉

petikmir
autor
26. nov 2016

zdenkastanka A môžem určite aj bez predpisu A súhlasu od lekára?

zdenkastanka
26. nov 2016

Áno určite, ja som to riešila v lete a aj v lekárni mi to doporucila. Hneď zabrala, ešte v ten deň som mala po probléme🙂

petikmir
autor
26. nov 2016

Už som bola. Ale predtým som si dala škoricu s jablkami A čítam že je nebezpečná v tehotenstve lebo stimuluje maternicu tak sa modlím aby to bolo OK

zdenkastanka
26. nov 2016

Myslíš tú skoricu ?

ajko
26. nov 2016

Ja som mala počas tehotenstva črevnú virózu. Bola som vtedy približne v tom istom týždni ako ty. Lekár mi odporučil Hylak. Vyskúšaj, mne pomohol..

kormelia11
26. nov 2016

Ja som to mala tiez ale mala som problem aj so zaludkom pomohla mi dieta banany a probiitika najlepsie biopron

katka1981
26. nov 2016

@petikmir, mne skoricu v tehu dr. vyslovene nedoporucila a jablko pouzivam ked ma m zapchu, veer zjem dve pred spanim a rano letim

petikmir
autor
26. nov 2016

Práve píšem so sestrou že jablká sú proti zápche tak to preto asi taký problém mám. Jj škoricu som už dala mimo lebo som prečítal až potom že nie je dobrá. Smecta má ale tak napla že neviem ako si ju dám ešte večer. Vidím to na čučoriedky A čierne uhlie. Dúfam že sa to ukludni

katka1981
26. nov 2016

@petikmir, pozor na cucoriedky, zavarane su proti hnacke a cerstve tie nie.

petikmir
autor
26. nov 2016

Hej hej mám zavárané. Som zvedavá ako to bude zajtra 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre