Hnačka v tehotenstve

patik114
2. apr 2014

ahojte dnes len hnackujem ani nic take som nejedla dnes poradte mi prosim nieco dobre na hnacku ale som tehotna kebyze lieky nejake ....

ushuaia
2. apr 2014

@ patik 114, ked som minuleho roku dorazila prvy raz do afriky, kde momentalne zijeme, po tyzdni som zacala hnackovat...ako kazdy ,,biely clovek,, co dorazil 1 vy krat do afriky...:o))), bola som v 2 hom mes. tehu...tato zhanal lieky kade tade kedze bol vikend...narazil na jednu milu lekarnicku odporucila mi ...boli to sacky rozpustne vo vode...nebudem ti vraviet nazvov, lebo u nas na SK je mnoho pripravkov co mozes uzit aj pocas tehu...,ono na kazdom letaku je napisane ze pocas tehu by si nemala dany liek uzit...ale v lekarni poradia...a este mi odporucila ryzovu kazu...,drzim palce

ragulca
2. apr 2014

@patik114 skús horké kakao, normálne si ho zalej ako kávu

csenibaba
2. apr 2014

Ahoj SMECTU mózes kludne brat!

darina1952
3. apr 2014

@patik114 Ahoj v tehu môžeš pokojne pri hnačke brať Smectu 3x denne aspoň, alebo čierne uhlie - univerzálne - to sa nevstrebáva do organizmu ale naviaže na seba "zlé" látky a tým čistí tráviaci trakt a taktiež odporúčam aj Hylak Forte - sú to probiotiká ktoré upravujú narušenú črevnú flóru ...naraz môžeš brať Hylak a Smectu alebo Hylak a čierne uhlie. A samozrejme trochu podiétuj - banány, horká čokoláda, ryža, slepačí vývar, deň staré svetlé pečivo 😀 (tmavému pečivu a chlebu sa teraz vyhýbaj - telo ho dlho trávi a tak sú pre teba vhodnejšie rýchlejšie stráviteľné potraviny, ktoré nezaťažujú tráviaci trakt pomalým trávením)

lenoci88
3. apr 2014

Smecta alebo Hylak forte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre