Hnačky a riedšia stolica v tehotenstve.Je to normálne?

lusinkaj
3. máj 2010

Ahojte,chcela by som sa spytat ci mate niekto hnacky alebo riedsiu stolicu...ja som mala hnacky nalsi mi bakteriu v stolici,potom to vymizlo ale teraz nejak vidim ze ta stolica je riedsia tak 2x denne 😒 ak ste to mali,mate poradte.....

kawasaki17
4. máj 2010

ahoj ja osobne nie, ale kamarataka, no a jej nasadili nejake lieky, len chvilu ich uzivala a ta bakteria vymizla. No stolicu vraj mala stale taku, no casom sa jej to upravilo samo....

lusinkaj
autor
4. máj 2010

kawasaki dakujem za odpoved...tak mne povedali ze bakteria uz tam nieje,skor pliesen po antib.ale ze ta by mala sama vymiznut idem na kont.vyter ak nahodou by tam este bola tak vtedy mi daju lieky....
tak asi aj u mna tak bude ze teraz je ta stolica taka ina ale sa to zmeni,dufam 😉

surviver
5. máj 2010

lusinkaj,riedku stolicu v tehu robi aj magnezium,ak ho berieš može to byt aj z neho 😉

lusinkaj
autor
5. máj 2010

surviver praveze ja neberiem magnezium...ale beriem ine lieky na pecen tak neviem ci z toho alebo z coho... 😒

janocka
5. máj 2010
kawasaki17
5. máj 2010

ja beriem lieky na magneziu ale riedsu stolicu nemam, no ale u kazdeho sa to moze prejavit inako...

januska90
15. jún 2019

Dobry den baby som 29tyzdni aj 5dni a chcela somm od vas poradit nad ranom ma prdhnalo asi 2krat a pichanie krizom je to zle ci je to normalne pri dcsrke som to ezte nemala je to uz 6rokov prosim poradte dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre