Hnedý výtok, bábätko sa nevyvíja. Je možnosť potratu?

normuliatko
20. jún 2011

Asi pred tyzdnom mi povedal doktor ze som tehotna 😀 na zaklade odberu krvy no dnes som zacala spinit a povedal mi ze sa moc nevyvija je mozne ze sa pozbiera alebo je tu moznost aj potratu???

didushqa159
20. jún 2011

hm 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

janka_pn
20. jún 2011

urcite tu je tema, kde by si nasla odpovede, naco zakladat novu? pri hnedastom vytoku su bohuzial mozne obe moznosti, co si tu napisala.

marsic
20. jún 2011

Ahoj aj ja som mala presne podobný problém.Mne doktorka nasadila lieky na udržanie tehotenstva.Musela som dodržiavať kľudový režim. Takéto špinenie je dosť časté. Netreba hneď myslieť na najhoršie. Je to dosť stresujúce pre mamičku. Treba byť v kľude a všetko dobre dopadne.Držím palce. 🙂

ivka1603
20. jún 2011

je to tak 50 / 50...Držím ti palce, aby to bolo OK 🙂

lante
20. jún 2011

Ja som pri prvom tehu nemala nič..žiadny výtok, krvácanie ani bolesti...skončilo v 12tt ako zamĺknutý potrat. V druhom a treťom tehotenstve som od 8 týždňa do 13. špinila.hnedý výtok....z oboch tehotenstiev mám deti ...takže je to diskutabilné, a ani samotný lekár ti na základe takého výtoku nepovie čo to na 100% znamená.

feb13
20. jún 2011

Treba ten vyvoj sledovat. Kym je akcia srdca zaznamenana, tak je to na dobrej ceste, len sa netreba stresovat, a samozrejme aj telesne setrenie, lieky ak si dostala...

zuzanka.j
20. jún 2011

mne sa stalo to iste...hnedy vytok, babo sa nevyvyjalo...skoncilo to ako MA. ...drzim palce aby to u teba dopadlo dobre.

gabika84
20. jún 2011

spinenie v 1. trimestri je castym javom. ja som to mala tiez, dokonca aj jasnocervenu krv (co by ale nemalo byt). doktor by ti mal okamzite nasadit hormonalne lieky (na slovensku sa asi stale pouziva Duphaston). ja som ich brala asi mesiac, pomohlo a teraz ma od mojej princezny deli uz iba 49 dni 😀 tiez by si sa mala dovtedy setrit (myslim tym najlepsie lezat v posteli) drzim palce, nech to dobre dopadne 😉

lenkaa222
20. jún 2011

aj ja držím hlavne palce, nech všetko dobre dopadne... elbo u mna to nedopadlo s radosťou... ale tiež ti radím kľudový režim a nohy vyššie ked ležíš...aa mne povedali v nemocke, že aj minimálne sprchovanie... tak sa potom ozvy ako pokračujetee

lumimi
20. jún 2011

ja som tiež trošku špinila, dostala som duphaston a brala do 12 týždna a prešlo to hned, mala som hematom pod trofoblastom (niečo ako placenta na začiatku tehu)

sara2515
20. jún 2011

ja som spinila v 6 tt,ale zatial nastastie iba pol dna... ,utekala som na pohotovost ,tam mi urobil ultrazvuk a povedal,ze nic nevidi,ze to je mozno z toho,ze cely den stojim,ze sa mam setrit,potom som sla za svojou lekarkou a ona mi povedala,ze to mohlo byt len tym,ze nastali hormonalne zmeny.....zatial sa to nastastie nezopakovalo

odrik
20. jún 2011

Ahoj! No u mna to nedopadlo dobre, moje tehotenstvo skoncilo zamlknutym potratom, zacala som spinit a babatko sa dostatocne nevyvyjalo! Ale u vela zienok to dopadlo dobre! Hlavne sa upokoj, musis mysliet pozitivne a verit, ze vsetko dobre dopadne!!! Zo srdiacka Ti to zelam!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre