Hnedý výtok v 39. týždni

marianna9630
19. júl 2014

Takže, mam taký problem v stredu som bola na vyšetrení pred porodom a tam uz bolo vidno mierne krvacanie, doktorka povedala,ze to moze pretrvat 1-2 dni,ale dnes uz je sobota a stale je mam take hlienove hnede spinenie, v ktorom vidno zrazenu krv. Pricom som,uz mala pocit,ze to ustava. Mal tu niekto podobný problem?

kitty88
19. júl 2014

@marianna9630 pravdepodobne ti odchadza hlienova zatka a porod je blizko... drzim palce 😉

magic08
19. júl 2014

@marianna9630 nemam sice skusenist ale nestresivala by som sa. Telo sa oripravuje na porod. Kym nekrvacas jasnou cervenou je to o.k. si myslim

mnamko
19. júl 2014

ja som to mala deň pred pôrodom,bola som sa dať pozreť na gynekologii a potom ma poslali ma domou,všetko bolo o.k.,to bolo v piatok porodila som v neelu 0.25

melanka21
19. júl 2014

odchadza ti hlienova zatka, porod sa pomalicky rozbieha, ale moze to trvat este kludne aj 2 tyzdne 🙂 to spinenie , by nemalo trvat viac ako 2,3 dni aspon teda podla sestriciek z nemocnice 🙂 dzrim palce 🙂

seahorse27
19. júl 2014

Ja som to mala 1 den pred porodom, ale sucasne mi nastupili aj kontrakcie...takze pravdepodobne sa to blizi, odchadza hlienova zatka.

rea92
19. júl 2014

presne ako pisu baby predo mnou, odchadza Ti hlienova zatka, je to normalne, pokial nekrvacas jasnou cervenou krvou...vela sil k porodu Ti prajem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre