Na ctg sa až tak veľmi nedá spoliehať, ja som nemala takmer žiadne "prístrojové" stahy, a porodila som do 2 hodín od prvej kontrakcie. U teba to môže byť úplne inak. môžu to byť "poslickovia" ale kľudne už sa ti môže rozbiehať pôrod. Daj si teplú sprchu, ak už máš kontrakcie, tak sa ešte viac rozbehnú.
Tehotenský newsletter
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
Na ctg sa až tak veľmi nedá spoliehať, ja som nemala takmer žiadne "prístrojové" stahy, a porodila som do 2 hodín od prvej kontrakcie.
U teba to môže byť úplne inak. môžu to byť "poslickovia" ale kľudne už sa ti môže rozbiehať pôrod. Daj si teplú sprchu, ak už máš kontrakcie, tak sa ešte viac rozbehnú.