Hospitalizácia pre nevoľnosť

iwqe
3. jan 2013

Ahojte, chcem sa opytat ci ste boli niektora v nemocnici koli nevolnostiam. Je mi hrozne zle uz treti tyzden. Kazdy den zvraciam ledva cosi zjem. Nevladzem uz ani vstat z postele. Mam doma ale 2 r. dcerku sice vsetko okolo nej teraz robi moj muz ale som pri nej. Bojim sa ze by velmi plakala keby som sla do nemocnice tak to trpim doma. Baby pomohla Vam hospitalizacia? Co Vam tam dali, robili???

luciaaak
3. jan 2013

u lekara si s tym bola? ake vysetrenia ti robil? muzovi a dcere nie je nic?

iwqe
autor
3. jan 2013

@luciaaak nebola je to len tehotenska nevolnost. Len uz neviem co s tym

luciaaak
3. jan 2013

@iwqe aha, prepac, nevsimla som si dolu v popise, ze cakas babo

sante81
3. jan 2013

@iwqe bola som pri prvom tehotenstve dokopy styri krat si polezat, na cely tyžden, nemohla soma ani chodit tak mi bolo zle, dali mi infuziu a nejako som sa tam dala dokopy a po prichode domov po pár dnoch ten isty priebeh. na tvojom mieste by som do nemocnice sla, ak ti je takto zle, o dcérku sa manzel postara , a budes sa divit, malej nebudes ani chybat, tak isto som sa bála ked som bola v nemocnici s dcérkou, ze čo bude so starsím, všetko to moji chlapi zvládli na vybornu a to mal tiez dva roky, dieta sa viac upne na druhého rodica, vníma len fakt ze maminka tu nieje. drzím ti palce

iwqe
autor
3. jan 2013

@sante81 do kedy ti bolo tak velmi zle? Ja uz z toho zacinam byt zufala.

zuzanale
3. jan 2013

@iwqe v každom prípade choď k lekárovi ti dá papiere do nemocnice dieťatko potebuje výživu a pestru stravu aby malo z čoho rásť a hlavne teraz v začiatkoch ak ti nepomožu budú následky.... moja švagriná tam pobudla pri oboch deťoch prechodne až do 5 mes neudržala ani vodu nieto ešte jesť infúzie pomohli troška ju dali do poriadku a po 1-2tt pustili no po týždni tam bola zas 😝 ale ona bola fakt extrém mi sme vždy boli skoro rovnako tehu a mne nikdy nič nebolo tak som sa smiala že ona to odbila aj za mňa 😅

katy1979
3. jan 2013

@iwqe mna nikto nehospitaziloval a to som sa ledva plazila po zemi. kazdy len ze to prejde. Bolo to velmi neprijemne obdobie ale preslo. niekolko tyzdnov som zila akurat na troche caju jednu salku som pomaly chlipkala cely den aj to som bola rada ze obcas ostal tam kde ostal. boli dni kedy isiel aj ten von. Druhe tehu bolo v tom horsie ze som mala 2 rocneho krpca doma. Popravde tie prve mesiace si odsedel cely den pred rozpravkami. Bohuzial inac sa to nedalo. Pri prvom mi nevolnosti presli nieco po 20tt. ale do konca tehu som si musela davat pozor co zjem.
Pri druhom to preslo o nieco skor. Mam pocit ze okolo toho 17-18tt to uz bolo ovela lepsie.

lypka
3. jan 2013

@iwqe bolo by dobre dať to skontrolovať aj, ked to je tehotenské, aby v tom nebola náhodou ešte aj nejaká viroza...

sante81
3. jan 2013

@iwqe byvalo mi zle celé 4 mes, potom to preslo, druhe tehonstvo sa nedalo v nicom porovnat s 1. davali mi infuzie 4x denne a musela som mat hlavne kludovy rezim,.

sisaha
3. jan 2013

@iwqe aj Wiliamova Kate bola na infuzka v nemocke, ked jej bolo zle...Co si ty horsia ako ona? Dcerka to zvladne a par dni bez nej prezijes...Mysli na seba, ale aj na to druhe dietatko 😉 Mozno by ti vedeli davat infuzky aj ambulatne..

iwqe
autor
3. jan 2013

Caute baby, dakujem. Zajtra asi pojdem aspon ku svojmu lekarovy uvidime co povie.

nikitka444
18. feb 2013

Ahoj,ja som zvracala prve 3m tehotenstva po každom jedle a teraz sa mi to znova vrátilo☹každé jedlo do pol hod ide zo mna von...ale všimla som si,ze len varene alebo tepelne upravené...Gynekolog mi urobil komplet krvne vyšetrenie A aj moc ,ci mi pracujú oblicky...skús jest studene jedla

elementissa
30. júl 2019

Jop, 7 týždňov som ležala na infuziach 🙈 a pravidelne vracala do konca 6.mesiaca.
Nie všetci majú to šťastie, že im to prejde po 12.tt

uzanka16
30. júl 2019

@elementissa ja som vracala až do porodu-to bol masaker a tiež som bola aj v nemocnici,schudla som a v 9.mesiaci som vazila 51 kg.Ziadne normálne pribratie počas tehu

ankare
30. júl 2019

@uzanka16 a babo malo v pohode hmotnosť?

uzanka16
30. júl 2019

@ankare 3490g mal a to sa narodil o 19 dní skor

elementissa
22. nov 2020

@uzanka16 mne sa to potom tiež ešte vrátilo. Definitívne mi ustálo vracanie v 28.tt,v 32. sa už začal spúšťať pôrod - chutovecka...ale nakoniec mi ho ešte zastavili a bola som týždeň v nemocnici, doma iba ležať a porodila som na konci 36.tt. A tiez som grcala na pôrodnej sále 🤣 nemám pekne spomienky na to obdobie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre