Hrozí mi potrat kvôli histamímovej Intolerancii?

babyttcirl
29. júl 2020

ahojte dievacata,

Chcem sa len realne opytat ci mal niekto potrat ako dosledok histaminovej intolerancie?

Ja ju mam miernu , nie silnu , som 12tt.. troska sa mi vyhodili vyrazky na ruke tak chcem zistit realne nebezpecenstva.

Samozrejme zase doddrzujem hizkohistaminovu stravu.

ewwe
29. júl 2020

tak co ja viem pri hitke je skor problem s otehotnenim, potom uz je to uplne v pohode, dokonca hitka uplne pocas tehotenstva vymizne

len_nig
29. júl 2020

No nechcem ťa nejako znepokojit ani nič, ja som potratila mesiac dozadu, ale či kvôli Hitke to netuším

babyttcirl
autor
29. júl 2020

@len_nig to mi je uptime luto.. v ktorom tt si bola? Ak sa smiem spytat?

len_nig
29. júl 2020
babyttcirl
autor
29. júl 2020

@len_nig to ma velmi mrzi - ja som po IVF - 12tt.. a mam miernu HITku.. taknto tu riesim 🙂

len_nig
29. júl 2020

@babyttcirl neboj dobre to dopadne, držím palce 🍀

makova333
30. júl 2020

@babyttcirl v tehu pri hit mi bolo ovela lepsie, aj som v pohode vela jedal zvladala, co mi predtym robilo problemy. A nie Hit nie je dovodom potratu.

babyttcirl
autor
30. júl 2020

@makova333 OK, dakujem Vam za info. Aj tak teda trosku sa ukludnim s tym jedlom, lebo chuti mi vsetko co nema.. ale tak pri Hitke vela sa toho nemoze.

makova333
30. júl 2020

@babyttcirl to neries, co by sa malo a nemalo, pocuvaj svoje telo, ak nemas problemy po jedle, pokojne si dopraj aj veci, co bezne netolerujes. V tehu je DAO zvysene.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre