Intenzívne bolesti podbruška v 24. týždni

27. jan 2024

Aj vam začali v 24.tt zas tie “menštruačné” bolesti v podbrušku? Ako keby stále tlak, je to nepríjemné. Vyšetrená som bola, všetko vraj ok. Do toho aj bolesť krížov. Je toto vraj nejaké zlomové obdobie? Ako to máte vy tehuľky v tomto tt?🙂

mamina7070
27. jan 2024

to si ty co si bola na pohotovosti ? a po vysetreni mas spine ie ? ak ano staci sa spytat raz myslim ze si mala dost odpovedi na stene aj v skupine zdravotnikov priamo od lekarky 😉

autor
27. jan 2024

@mamina7070 čooo? Nie ja som tu ešte nepísala ohľadom tohro problému. inakšie ani neviem že tu taka skupina je 😊

liv1
27. jan 2024

Mala som tvrdnutie brucha ale nie s bolestami. Podla mna to nie je bezne a ani s bolestou krizov sa mi to nezda ok. Snad ti aspon povedali ze mas brat Magnezium a mat kludovy rezim? 🤷‍♀️

autor
27. jan 2024

@liv1 mg beriem dlhodobo, kludovy rezim mi nikto nenariadil, bola som uz od tychto bolesti vyšetrena 2x vraj všetko ok.
Keď si čítam tehotenstvo týždeň po týždni tak sa uvadzaju taketo bolesti ako bežne tak neviem .

sasenka5
27. jan 2024

Mam tiež a dosť intenzívne posledné dni. Tiež mi bolo povedané, že to je ok ;) nestresuj sa, asi to bude normallne:

autor
27. jan 2024

@sasenka5 ďakujem 😊

lubkovaandrejka
27. jan 2024

Ahoj 🙂 menstruacne bolesti boli ok podla mojej lekarky, ale bolest krizov nie, no nechcem ta strasit. Ak by ta boleli viac,urcite chod k doktorovi.

andrejka1974
27. jan 2024

Určite utekaj na pohotovosť radšej skôr ako neskoro bolesť krížov môže byt ako prvé príznaky pôrodu alebo aj problém s obličkami lepšie nech tá lekári pozru

autor
27. jan 2024

@lubkovaandrejka
@andrejka1974
Baby včera som bola kvoli tomu na pohotovosti a vo štvrtok u svojej lekárky a všetko ok 🙏

lubkovaandrejka
27. jan 2024

Chvalabohu. Drz sa🙏

autor
27. jan 2024

@lubkovaandrejka ďakujem pekne 🙏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre