Je mi veľmi zle

doliva
16. máj 2013

Ahojte neviete poradiť?Od včera večera mi do rána bolo veľmi zle len som zvracala aj z vody....Včera som mala celý deň vybavovačky tak som si ani neoddýchla,dnes som mala ísť do poradni no nešla som lebo som úplne oslabená že pôjdem zajtra,môže to byť od slnka alebo???

trish31
16. máj 2013

@doliva tak minimalne by som si zavolala sestricke,ci je to OK....

linda20111
16. máj 2013

@doliva ahoj, skor by som povedala, ze ti nieco nesadlo co si zjedla. moze to byt aj taka potravina, ktora ti doteraz nerobila problemy.. alebo si nieco zjedla velmi s chutou..

prasiatko30
16. máj 2013

mas aj ine priznaky?? to je ti tazko diagnostikovat takto na dialku - zdrziavala si sa vcere nejako extremne dlho na priamom slnko - tak ze ti prazilo slnko na hlavu? alebo si zjedla nieco v zlom stave co ti uskodilo?? moze sa jednata aj o gastroenteritidu, crevnu chripku je tam dost vela moznosti. ak sa ti nieco nezda zabehni radsej ku dr.

pollyanna
16. máj 2013

@doliva alebo brusna viroza...ale do tej poradne by som pre istotu isla

jamabe
16. máj 2013

@doliva Nemohla si niečo zlé zjesť? Lebo od slnka.. no neviem, myslím, že by si mala aj zvýšenú teplotu, bolesť hlavy...

doliva
autor
16. máj 2013

@pollyanna
@prasiatko30
@linda20111
@trish31 a lekára mám 2km a nemá ma kto odviesť 😒 no skoro calý deň na slnku som bola a je pravda ze vody som málo pila ☹

trish31
16. máj 2013

@doliva tak si tam zavolaj preboha,ved nie je dobre pre tehotnu ked stale grcas

doliva
autor
16. máj 2013

@trish31 už teraz nezvracam polievku akurat jem

pollyanna
16. máj 2013

@doliva ved existuju taxiky a ak ti je tak zle ze sa nevies ani postavit tak funguje 155...alebo ako radi
@trish31 najskor zavolaj a uvidis co ti povie

chymenitta33
16. máj 2013

Mne ked je zle idem k lekarovi alebo si zavolám RZP a nečakám na rady z MK 😅 😅 😅

jamabe
16. máj 2013

@doliva Tak hlavne dopĺňaj tekutiny, aby si nebola dehydrovaná... polievka - hm, nemala by si si dať teraz prísnu diétu? 😉

prasiatko30
16. máj 2013

@doliva pokial uz teraz udrzis v sebe tekutiny tak by to nemuselo byt az take zle - kolko krat si zvracala od rana?

doliva
autor
16. máj 2013

@jamabe to je moja dieta 😀

doliva
autor
16. máj 2013

@prasiatko30 od rána ani raz len v noci

zuzub
16. máj 2013

mne bolo takto zle počas druhého tehu celých 6.mesiacov, nakoniec mi pomohli výživy v nemocnici 😒 drž sa!

prasiatko30
16. máj 2013

@doliva tak si to kontroluj a teraz podla toho co dokazes skonzumovat ci udrzis tekutiny by som teda zatial paniku nerobila - pokial by si znovu zacala zvracat tak zavolaj muzovi nech ta odvezie k dr - lebo zase na zachranku to nevidim 😅

doliva
autor
16. máj 2013

@zuzub dakujem budem musiet mozno som si prepocitala aj sily lebo cela domacnost je na mne a som chcela vsetko stihnut za jeden den....

doliva
autor
16. máj 2013

@prasiatko30 ani ja veru to nevidim na zachranku 😉 vies mozno som si aj sily prepocitala kedze super zena som chcela vsetko v jeden den stihnut...

majka99999
16. máj 2013

@doliva trochu sa setri, superzena. Tehotenstvo nie je choroba, ale kopat kanaly by si tiez nemala. Sleduj sa a oddychuj. A hlavne, ak si bola objednana, tak zavolaj sestricke, ze prides zajtra alebo buduci tyzden. Hlavne vela tekutin, ja som tiez skoro raz odpadla, odvtedy som si davala pozor.

cerez
16. máj 2013

@doliva Vzhľadom na tehotenstvo, ísť k lekárovi. Píšeš, že ťa nemá kto zaviesť. Skús poprosiť susedov, verím že v okolí sa ľudskosť a pochopenie k tehotnej niekto nájde.

prasiatko30
16. máj 2013

@doliva tak radsej nerob superzenu - nohy hore, urob si limonadu a doplnuj tekutiny

cerez
16. máj 2013

@doliva Ak je to viróza, skús aj po lyzičkách colu a slané tyčinky. Neboj sa, cola v takom množstve ti určite neuškodí.

doliva
autor
16. máj 2013

@majka99999
@cerez
@prasiatko30 teraz som bratrancovi volala pisala a nic...to uz aj s toho som nervozna ze ich poprosim o pomoc a ani nepridu....a ked im nieco treba hned su tu...

pink_lady
16. máj 2013

@doliva tlak mas aky? aby to nebol hellp syndrom...najcastejsie byva okolo 29.tt...

cerez
16. máj 2013

@doliva Máš telefónny kontakt na svojho lekára, ženského lekára? Skús zavolať, nech ti poradí. Aspoň u nás to takto funguje.

amadea3
16. máj 2013

@doliva
Doktora mas 2 km? Sak to si zavolaj aj taxika, hadam na tej sume neskrachujes a aspon budes mat istotu ze je vsetko v poriadku.... Teraz to neber osobne, ale toto fakt nechapem, ked mi je zle a este som aj tehotna, tak zbalim svestky a utekam k lekarovi, nie vypisujem na net. Aj tak ta nikto na dialku nezdiagnostikuje ani nevysetri a aj tak tu dostanes 20 roznych rad, takze budes tak ci tak stale na pochybach a u toho doktora aj tak skoncis.....

doliva
autor
16. máj 2013

@pink_lady to co je za syndrom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre