Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je normálna strata nevoľnosti v 7. týždni?

ivulienka81178
30. dec 2014

Strata nevolnosti v 7tt je to normalne ked doteraz ma to trapilo?

kiki68
30. dec 2014

aco chces blit cele tehu? ano ako pride,tak odide....bud len rada...

jkadankova
30. dec 2014

aj mne sa to stalo, no pre pokoj duše zbehni k lekárovi, nech pozrie 🙂

martina0220
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ajsenz
30. dec 2014

Ja som nemala nevoľnosti vôbec 🙂

bambulka2015
30. dec 2014

mne zacali v 8tt a trvali len dva tyzdne. Ziadne vracanie, len mi bolo neskutocne zle. Ale ako prislo, tak odislo. Neporovnavaj, velmi sa nesleduj, najlepsie je menej citat tu na konovi. Kazda zena je ina, kazde tehotentvo je ine. Ja som rada, ze mi to preslo a ze mozem zase normalne zit. A mimco je v uplnom poriadku, vcera som bola na kontrole. Nic mu nechyba napriek tomu, ze ja sa vobec necitim tehu.

sami51
30. dec 2014

mne sa stalo to co @martina0220 .... ☹

pamira
30. dec 2014

Ja som tiez stratila nevolnosti raz v 7tt a druhy raz v 10 tt.
Bohuzial obidva razy som mala zamlcany potrat.Ked sa mi to stalo prvy raz potesila som sa ze nevolnosti prestali ale na prvom utrazvuku v 10tt mi gynekolog povedal ze mam MA.
Bolo to pre mna hrozne.Ked sa mi to stalo po druhy raz uz som tusila ze je to opat MA.Pretoze nielen ze nevolnosti mi prestali ale prestalo mi aj chutit jest.Nechcem ta strasit naozaj,ja byt tebou isla by som na pohotovost.Ak to bude len plany poplach aspon o pokoji stravis zvysok sviatkov,nebolo by dobre keby si sa trapila a stresovala.Ak by sa potvrdil MA aspon ta co najskor vycistia.Ja som po cisteny otehotnela po 5 mesiacoch a donosila zdrave dietatko.Prajem vsetko dobre.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli