Jednorázová hnačka v 14tt

kakali10
12. nov 2018

Ahojteee, je normalne aby som bola rano na velkej a mala normalnu stolicu a hodinu na to hnacka ? Dala som si ranajky a zrazu uplna voda. Ako nechapem preco zase, ci som mala zle ranajky .. (len pre zaujimavost, bol to chlieb so salamou a zeleninou) 😁 posledne 3-4 dni som cela nejaka rozladena, bolieva ma casto maternica, mavam predmenstruacne bolesti, teraz zase toto. Ja uz som z toho normalne na nervy, kazdy hovori uzivaj si tehulkovanie a TO SA VOBEC DA? 😂🤭 ked ma neboli maternica, tak ma boli zaludok, ked ma neboli zaludok tak mam zacpu, ked nemam zacpu tak stale prdim alebo mam hnacku. Ani vlastne neviem kedy mam pokoj 🙈 ako to mate vy? 🙂

trinka
12. nov 2018

@kakali10 vivat tehotenstvo 🤷🏼‍♀️😉 neboj- rastie maternica a všetko sa posúva a tlači - môže to byt tým !

marrilyn
12. nov 2018

@kakali10 presne toto som vcera hovorila mojmu muzovi :D ako moze niekto hovorit, ze si uziva tehotenstvo. Presne si opisala moje problemy, az na tu hnacku.

beuss
12. nov 2018

@kakali10 citala som uz par Tvojich prispevkov a myslim si, ze si to sama privolavas, tym, ze sa dokolecka moc sledujes cela a riesis sa.. psychika je svina 🤔 Ja som mala od 25tt permanentne vysoky tlak, neskor sa ktomu pridruzili opuchy a v 38tt bielkovina co sa = preeklampsia a okamzite vyvolanie porodu. Brala som 15 liekov denne, lezala 2x v nemocke, nekolkokrat do tyzdna som sa vlacila po doktoroch a ajtak mi nic nepomohlo. S Tvojimi "problemami" sa tehotenstvo uzivat urcite da 🙂

kakali10
autor
12. nov 2018

@beuss dalsia .. prepacte baby ale nemozem na toto nereagovat.. co to je za sprostost , ze si niekto privolava bolesti, bud vas nieco boli alebo neboli. Ake stale privolavanie. Ja som napriklad v uplnom klude, aj ked mam po jednom potrate. Kaslem na nejake obmedzenia , chuti mi salama, sunka tak to proste jem, zeleninu nemusim, tak jej nejem na kila. Mala by som jest menej a castejsie , ked mam chut tak sa napraskam kolko mi treba, az fucim. Vcera som zjedla cinu s rezancami a to teda extremne velku porciu a vobec som sa nepozastavovala nad tym ze jezisi kriste co teraz, co ak ma bude boliet brucho, co ak som si urobila zle . Absolutne na toto myslienka ani nebola.. proste som sa rano zobudila a zrazu hnacka .. alebo lezim smejem sa bavim sa a zrazu ma zacne boliet brucho.. ake privolavanie boozeeee ja som nie som psychicky chora 😂

lejka01
12. nov 2018

@kakali10 no joooo tak to bude ta cina 😎 oni pouzivaju ine korenia, atd....nieco ti nesadlo 😉...inak ani ja si nejak neuzivam toto moje druhe tehu..bud vraciam, alebo mi je LEN zle, alebo ma boli hlava 😂

kakali10
autor
12. nov 2018

@lejka01 asi mas pravdu, nebude to nic vaznejsie, lebo od rana ma neprehnalo ani raz. Heej aj ty mas stale nieco? 😂 haha to je katastrofa, dni kedy mi bolo ozaj dobre by som spocitala na dvoch rukach asi 😁 ale ved my zeny vydrzime vsetko no nie ? 😁

lejka01
12. nov 2018

@kakali10 hahaha mne je stale nieco 😂😂do 6tt ako keby som ani tehotna nebola a potom to vsetko zacalo...az teraz to som v 26tt sa mi to ako tak lepsi, ale teda napr cele leto som prevracala a do toho starostlivost o 2 rocneho...no jooo ale co uz 😂😂...pamatam ze jeden den som aj ja mala hnacku a potom bolo ok

kakali10
autor
12. nov 2018

@lejka01 ojoooj to vracanie veru nezavidim, mozem dakovat za to ze som nevracala ani raz. Aj tak som uplny chrt, keby som este pochudla tak rovno anorexia 😂 uz si 26tt? No perfiš, zachvilu uz aj mozes ist rodit, aspon vies o com to je ked uz jedno mas , ja sa bojim jak cert kriza 😂

lejka01
13. nov 2018

@kakali10 tak teda ty len pekne papkaj 😀...ja som pri prvom tehu pribrala 30 kg...to mi teda zle vobec nebolo 😂😂a tie som aj schudla samozrejme...no a teraz zatial +4 😂😂taaaakze sranda...ale to bude aj tym pohybom okolo maleho...teeeeda mozem povedat ze byt tehu a mat male dieta je dost sranda...vonku je ako duracelka ale aspon vo vnutri si viem vylozit nohy hore 😎😎...jaaaaj ano uz sa mi to krati a teda zacinam fucat a uz aj citit ze nosim brucho pred sebou..co to bude v januari? 😂😂😂 neviem si predstavit ten finalny mesiac 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre