Kedy vám prešli tehu nevoľnosti?

neznakaramelka
6. feb 2013

toto je moje tretie tehu, a vedela som ze pri dvoch starsich detoch to nebude ruzove, ale to co sa deje, no nerozumiem. stale mam tehu nevolnosti. na vracanie mi nezabera ani torecan, bola som aj dva krat v nemocnici, spinila som, mala som duphaston.....atd.
ale hlavne ta neuveritelna unava, sialene sa mi toci hlava, tlak mam max., 110 na 60, ale ked chvilu stojim tak tep riadne nad 100 kludne aj 120,
vysetrena som bola po vsetkych strankach, vsetko ok, ale mavam sialene migreny, take zesa povraciam az z nich. boja sa mi na to nieco dat. ze mam vydrzat.
vy ste boli na tom ako?
ja zacinam byt trochu zufala, mam pocit ze ma nic dobre necaka. som myslela ze po 12tt to zacne aspon mierne ustupovat, ale nedeje sa to. gynekolog ma vcera vyhresil ze som vela schudla, ze mam lezat a setrit sa, ze som evidentne bleda a slaba..
ja potrebujem trochu psychicky povzbudit, prosim ☹

evittam
28. okt 2018

@bambina1 Ja som nemala ani pri chlapcovi ani pri dievčatku.

katarina5194
28. okt 2018

@krpcurik No a?

renimac
28. okt 2018

Mne to prešlo až po pôrode, seriózne 🙈.

jankazpd
28. okt 2018

Skoncili mi tieto sialene stavy okolo 20tt, cakame dievca, prveho mame chlapca ale ani z polovice mi nebolo tak zle🙂

simcika
28. okt 2018

U mňa to vyzerá, že to skončilo našťastie v 27. TT. Musím veľa pit a stále niečo jest....

marikap18
28. okt 2018

Mne bolo zle a vracala som takmer celé tehotenstvo. Je to veľmi individuálne. Kvôli mojim tehotenstvám už nechcem tretie babo, i ked som potom vždy túžila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre