Kedy vám zistili mimomaternicové tehotenstvo?

vivian19
14. jan 2015

Kolko dni po meskani menstruacie vam zistili ze je to mimomaternicove tehotenstvo? Dakujem

mnamko
14. jan 2015

mne veru neskoro,dosť dlho som krvácala doktorka to neriešila vraj sa stáva pri tehu a potom som dostala silné bolesti,už mi praskol vajcovod

vivian19
autor
14. jan 2015

mne meskaju 10 dni, HCG pozitivne, ale nic v maternici nevidi. Toto cakanie je strasne. A tiez si mala bolesti len na jednej strane? Dakujem za odpoved😉

mnamko
1. feb 2015

tie bolesti boli hrozné ako keby mi niekto zospodu vrážal nôž,ak je to popichávanie tak to je v poriadku maternica sa rozťahuje,

evka3939
25. jún 2020

Urobila som si test po 5dnoch meskania, neverila som ze mozem byt tehu, sak vajecnik bolel asi budem nachladnuta...🙄...ciarka slaba....na druhy den odber hcg okolo 260 co je uz taky zdvihnuty prst....vysetrenie sonom nic neukazalo v maternici, nasledne som zacala spinit, neskor krvacat, bolesti bodave stupnujuce sa....hcg kleslo na 250 ....objavila sa tekutina v brusnej dutine....bolest hrozna....hospitalizacia nasledne operacia....vajcovod zachranili

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre