• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kratší femur (stehenná kosť - FL). Čo to znamená?

16. apríla 2009 
Chcem sa poradit. Dnes som bola v 40. tyzdni na sone a doktor mi povedal, ze maly ma kratsi femur. Ale viac k tomu nic nepovedal. Co to znamena? Nejaku poruchu? Stretli ste sa s tym niektora? Za odpovede dakujem.
15. apr 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja v 40 tt? to si nemala uz rodit? pozri ked v 30tt na sone bolo vsetko ok, tak neverim ze to bude az take strasneee oni to meraju stale, a v nemocnici ti na 34,35 nerobili sono? a vtedy ti nic nepovedali vtedy bolo vsetko ok? mala si sa dokiho opytat co to znamena a mal ti to vysvetlit neboj bude to dobreee uvidis
15. apr 2009 o 14:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
merali mi aj v 31. tyzdni ... a tiez povedal, ze femur je kratsi ... a viac nic ... :frowning2:
15. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nataniela, neboj to bude ok, aj moj mal kratsie fl, a je v poriadku. Akurat nam skreslovalo vahu, dietata, lebo vychadzali mensie hodnoty nez skutocne vazil. No a narodil sa zdravy mal rovne 4 kg, a meral 49 cm miesto 50 ale rychlo to dohnal. :wink: Neboj bude to ok, dr. niekedy zbytocne strasia.
15. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj bude to ok a mozno existuju cviky kde to posilnis a dorastie alebo mu daju tabletkz na vyvoj ale podla mna to bude ok tak ako pise anettad
15. apr 2009 o 14:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ja som na internete nasla, ze kratsi femur je jednym zo znakov downovho syndromu ... teraz sa strasne bojim ...
15. apr 2009 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ked sa tak bojis tak zavolaj dokimu, ze si bola dnes a ze ti povedal toto a toto a ze si sa zabudla opytat co to znamena. ja si myslim ze v pohode ti to vysvetli alebo zajtra pojdes za nim znova a ti to vysvetli z oci do oci.
neboj nie stale to musi byt to.
15. apr 2009 o 15:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam podobny problem a tiez sa vlemi bojim, aby to bolo v poriadku :pensive:
16. apr 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok