Kŕče v lýtkach
Ahojte baby, 2 dni ma uz bolia lytka ako keby idem dostat krc do nich. Po dlhsom sedeni je to najhorsie. Mate s tym skusenost? Doktorovi idem az za 2 tyzdne.
Dakujem 😉
Mne sa to stavalo hlavne v noci. Odkedy beriem magnezium tak to ustupilo. Nie uplne ale je to omnoho lepsie.
@tinushenka viac menej áno ale predpis nepotrebuješ ..mne vravela doktorka,ze keby som mávala kŕče v nohách mám si kúpiť magnezium.. len si nekupuj šumivé tablety, z tých mi bolo ťažko na žalúdok, čo mi potom aj doktorka potvrdila, že to je z toho..
Ja som mavala kŕče v lytkach keď som brala antikoncepciu. Vysadila som a kŕče zmizli. A to čo ti odporúčajú baby- magne B6- dostať v lekárni bez predpisu. Nedávno som synovi kupovala.
@jana137 a ja som si vcera dala sumive a v pohode 😉 este pockam dnes/zajtra ci neprejde a ked tak si nasadim magneB6 😉
@tinushenka magnerot aj magneb6 su na volno, obsahuju raz tolko mg ako sumive mg. Ak si tehotna, tak urcite toto. Ak nie, pridala som pripravok s vapnikom
ked som dostala krc povacsinou nad ranom tak som patu tlacila akoby von od seba a prsty na nohach k sebe neverila som tomu,ze to pomoze a pomohlo.Krce som mavala len ked som bola tehotna,vzdy som sa obavala rana lebo ta bolest bola hrozna,ale toto zabralo.Vycitala so to z Bajecnej zeny.
@tinushenka ak sú krče v lýtkach tak chýba telu draslik, taký stop krčom obsahuje magnezium,b6 aj draslík...alebo natrieť večer nejakou masťou, už som počula že natieraju konskou masťou alebo lioton gel...tiež som sa tým trápila až sa to stalo neznestitelne, magne b6 beriem 3xdenne a aj napriek tomu som mala krče, až včera som sa dozvedela že chýba draslík tak skúsim tieto veci čo mi poradili
@tinushenka to čo je za gramatika: " ... ako keby idem dostať kŕč do nich ...."

Ja som to mala prve tehu, no aj s krcmi. Kupte si magnezko..