Krvácanie a bolesť v 13 týždni

michalka55
13. sep 2012

Ahojte.. som v 13.tt a už som viac krát krvácala (silnejšie, slabšie aj špinenie) zakaždým ked som bola s tým u lekára mi povedali, že je bábätko v poriadku a že sa nič nedeje ...v posledom čase ma yačalo aj pichať v podbrušku a ide mi to až do krížov ..ale stále je bábätko v poriadku ... ja už som 2x potratila ...máte niektorá podobné skúsenosti?? dakujem

katkasofi
13. sep 2012

@michalka55 ja osobne nemám, ale kamarátka krvacala tiež opakovane a už o dva týždne má termín... Ak sa ti niečo nezdá, tak behni radšej na pohotovost do nemocnice...aspoň budes vedieť aj názor iného lekára ako svojho. Držím palce, snáď to nebude nic vážne.....

anjelicek26
13. sep 2012

@michalka55 - najdi si ineho lekara, normalne to nie je. Mozno by bolo lepsie ist si na par tyzdnov lahnut pod dozor do nemocky 😖

michalka55
autor
13. sep 2012

@anjelicek26 ..bola som u 2 lekaroch a kazdy mi vzdy povie to iste ☹ bola som ja v nemocnici ...a tak to je len dobre ze ze babo v poriadku, ale tak to krvacanie neviem no, nikto nevie ..tak dakujem

anjelicek26
13. sep 2012

@michalka55 - zrazanlivost krvi mas v poriadku? Poslali ta aspon na hematologiu?

ivana82
14. sep 2012

@michalka55 Ahoj, ja som krvacala sice iba 2 ci 3 dni v 12 tt, no aj ma pichalo v podbrusku, lekar mi urobil ultrazvuk, kde som videla, ze babo je v pohode, dal mi ascorutin a este jedny kvapky (nespomeniem si na nazov) a ako som ich zacala brat, tak vsetko sa znormalizovalo a v novembri mame termin 🙂 Drzim palce, nech je vsetko v poriadku a dotiahnete to do uspesneho konca 😉

michalka55
autor
14. sep 2012

anjelicek26 ..ahoj, vies co nie, tam ma vobec neposielali ...aa co ked by som nemala dobru zrazanlivost? to co znamna?? ☹

elizabeth1101
23. sep 2012

Ahoj Michalka,

ja mám presne taký istý problém. Bola som dva krát u doktora s tým, že mám krvácanie. Spustí sa to v vždy v noci . Bábo bolo vždy v poriadku, ale veľmi ma to znepokojuje.
Nikto mi nevie povedať, z čoho to krvácanie je.
Nie je tam žiaden hematón ani, z krčku nekrvácam tak neviem.

Ako si na tom ty? Máš niečo nového?

Lekár mi predpísal DUPHASTON a magnézium 500 mg 2 x denne.

elizabeth1101
23. sep 2012

Beriem to už od štvrtka, trošku sa to zmiernilo, ale stále sa špiním :(.

michalka55
autor
24. sep 2012

@elizabeth1101 ahoj ..vieš co tak mne tam nakoniec nasli hematom ..tak uz teraz taky problem nemam ,,ale vraj sa to moze objavi znova, tak ale zatial je to vsetko v poriadku ..tak dufam ze sa to nevrati ..lebo je to strasne stale prezivat taketo stresy.. :( ...ja som to tiez brala uz od zaciatku tehu, lebo som uz 2x potratila..

luciarobotova
24. sep 2012

Ahoj, skus si kupit Ascorutin, ten ti urcite zaberie, ja som ho tiez uzivala v tehotenstve, kedze som krvacala, plus Duphaston a Magnezko az do konca tehotenstva....drzim palce, nech je dietATko ok a riadne ho donosis 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre