Kto mi popíše operáciu štítnej žľazy?

sonka12323
31. aug 2017

Prosim vas viemi niekto popisat operaciu stitnej zlazi v Bratislave ma maju operovat .Strasne sa bojim🙂

jankaga
31. aug 2017

Ja som bolaoperovana nastrumu na kramaroch. Vecer pred operaciou som uz nejedla, rano ma brali pichli minieco a uz som o sebe nevedela☺️pozobudeni pohoda, ja celkovonarkozu zvladam ok. Hned som isla samanazachod, trochasa mi krutila hlava, ale v pohode. Mala som vyvod z tej rany pod krkom koli odtekajucej krvi. Inak je to ok, ziadna bolest al. Takbola som tam tusim dokopy tri dni a potom odchod domov

jankaga
31. aug 2017

Nemas sa coho bat, je to v pohode. Akurat budes mat smilika pod krkom potom☺️ jazvu, monu uz aninevidiet. Operovali maestev roku 2005

sonka12323
autor
31. aug 2017

Mna budu operovat v okologickom ustave svetej alzbety.Jasom pocula ze ked vam vytahuju ten vivod zeto boli.Mne zistli ze mam nador na pravej strane .Robilimi aj punkciu a doktorka pivedala ze vysletki mam dobre .Ale nenisi ista cito nieje nahodov zubny nador.

jankaga
1. sep 2017

@sonka12323 ano oni koli tomu vyberu a davaju na histologiu, neboj sa. Ten vyvod kedvyberaju to aj ja som sabala. To je takatenucka hadicka ani nebudesvediet, ze je uz vonku. Vobec to neboli

sonka12323
autor
1. sep 2017

@jankaga Na kolkati den ta pustili domov jasom pocula ze na 4 den .

jankaga
1. sep 2017

Dokopy som tam bola 3-4dni ano, je to rychlovka

sonka12323
autor
1. sep 2017

@jankaga a beries niake lieky .A po operaciji si mala silne bolesti. Ked sisa prebrala s narkozi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre