Kúsok krvi v 10. týždni

anicka246
23. feb 2013

Ahojte baby,chcem sa vás spýtať máte niektorá skúsenosť s tým že na wc pri cikaní ste mali na papieri kúsok krvi? Som v 10 tt a som z toho znepokojená, k lekárovi idem vo štvrtok... Zatiaľ ďakujem

bodka70
23. feb 2013

ja by som na tvojom mieste zašla radšej na pohotovosť alebo aspoň v pondelok prísť k svojmu lekárovi, nečakať do štvrtka. Môže ti hroziť potrat a občas sa to dá v začiatku zvrátiť, pichnú ti injekciu. Pre začiatok aspoň dodržiavaj pre istotu kľudový režim. Ak má však bábo nejaké vážne problémy, tak to neoplyvníš, viem že to znie tvrdo, ale čo sa má stať, stane sa. držím palce, nech je všetko v poriadku.

billam
23. feb 2013

@anicka246 moze to byt hocičo...aj prasknuta cievka...ak by sa ti rozbehlo krvácanie a bola by to jasne červená krv, musíš ist okamžite na pohotovost.

patkobo
23. feb 2013

kludovy rezim, nohy vo vyvysenej polohe a v pondelok rano minimalne volat svojmu lekarovi, ak je to spravny lekar bude Ta chciet urcite vidiet. Ak sa to zhorsi okamzite na pohotovost. Viem o com hovorim, mala som dva taketo potraty :(

janesa1984
23. feb 2013

ja by som neváhala a utekala na pohotovosť

piacere
23. feb 2013

ja som takto špinila (hnedé) a slabo krvácala (čerstvá červená krv) od 6tt do 9-10tt a všetko je v poriadku. Ale v tom 6tt som letela na pohotovosť 😉 Kde mi ani ultrazvuk!! neurobili.... Ale podľa vyšetrenia bolo všetko ok, tak som podpísala reverz a šla domov...
Ak máš po ruke ascorutin, tak si daj 2 tabletky a choď na pohotovosť, nech ťa prezrú. Alebo aspoň vitamín C. Nemusí to byť nič, môže to byť niečo vážne.
Zájdi sa na pohotovosť, budeš pokojnejšia.

willy_wonka
23. feb 2013

@anicka246 nemusi to byt nic vazne, ale preco byt v strese,nedajboze,ze ny si nieco zanedbala....radsej zbehni na pohotovost,teraz....

adriana458
23. feb 2013

Ja som mala tiež taketo problemy.. najprv v 6. týždni, išla som k svojej doktorke a tá mi predpísala Duphaston a povedala že si mám kúpiť Ascorutin a že keď to neprejde mám ísť do nemocnice..krvácanie neprešlo, tak som si 4 dni poležala v nemocnici.. a potom som dlho ležala aj doma, ale pomohlo to .. Potom som raz trošku zakrvacala kvôli tomu že sa mi placenta dotýkala branky..teraz som v 23tt a nemam žiadne špinenie (klop, klop, klop)
Nečakaj a choď na pohotovosť, alebo v pondelok k lekárovi, ale to sa budeš zbytočne dovtedy báť.. držím palce

jarmillka
23. feb 2013

ja by som na tvojom mieste išla na pohotovost..mala som to iste cca v 12 tyždni..stalo sa to okolo obeda a do večera som rozmyšlala či íst alebo neíst..nakoniec som šla a rovno si ma nechali v nemocnici..mala som hematom ...tak radšej chod nech to skontroluju...

shaga
23. feb 2013

Urcite chod na pohotovost.Ja so tiez mala krv a bol to hematom.

reni1512
23. feb 2013

Skoc si dat skontrolovat babo, ak nemas nasadeny duphaston, tak ti nasadia, alebo ta nechaju a daju ti dicynone proti krvacaniu..pre istotu.. nemusi to znamenat nic zle, moze to byt ze sa z teba este nieco vyplavilo ak si v case menzesu, ale cerstva krv by to nemala byt.. Keby to nedaj boze bol hematom, daju ti na rozpustenie lieky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre