Kvapky Sinupret v prvom trimestri

sebneu411
11. feb 2019

Ahojte baby, máte niektorá skúsenosť s užívaním tohto lieku? Obávam sa že by to mohlo byt škodlivé, ale v lekárni mi povedali že nie. Hľadala som aj po internete a odpoved je stále ina... Takze som zúfalá, mám nádchu a nechcem aby to skončilo pri chrípke alebo angíne.

renula05
11. feb 2019

Ja som bola od začiatku tehotenstva chorá, stále. Mala som aj antibiotiká,nielen v 1. trimestri ale aj v druhom.Sinupret môžu bábätká, takže bez obáv.

lianka123
11. feb 2019

@sebneu411 akurat som dnes bola u lekarky. sinupret je uplne bezpecny. som sice uz 2 trimester ale nebala by som sa.

sebneu411
autor
11. feb 2019

@lianka123 Hm.. a to dávkovanie bežne ako pri dospelých alebo nižšie dávky ? Keďže to obsahuje aj alkohol...

lianka123
11. feb 2019

@sebneu411 skus tabletky. ja uzivam 3krat denne

sebneu411
autor
11. feb 2019

@lianka123 tak mne odporučili skôr tie kvapky 🤷‍♀️ Ach.. nevadí, každopádne ďakujem za odpoved ❤️

lianka123
11. feb 2019

@sebneu411 budes ok, hlavne sa setri 😉 zelam vsetko dobre

sebneu411
autor
11. feb 2019

@lianka123 taktiež🙂 a skore uzdravenie

chloe33
2. mar 2019

Ja som sa radila aj s doktorkou a užívam tieto kvapky síce iba 40 kvapiek namiesto 50 pre istotu A malo by to byť v poriadku nakoniec môžu ich aj dojčatá.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre