• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Laktácia v tehotenstve. Mali ste niektorá?

1. júna 2011 
Ahojte, chcem sa opytat ci ste niektora mali v tehotenstve (ja som v 27tt) problem s tym ze Vam zacalo mlieko resp.tekutina vytekat pocas tehotenstva? Ak ano je treba ist hned k lekarke? Mam to sice zatial minimalne ale vystrasilo ma to, ze je to dost skoro. Budem rada ak mi napisete vase skusenosti.
14. apr 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doriaa je to normalne, ja to nemam ale kamosky to mali asi tiez v rovnakom tyzdni to je uplne normalne, aspon vies ze budes mat mlieko, telo sa uz pripravuje, gratulujem. :wink:
14. apr 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekedy je to biele, zlte neboj to je uplne normalne, musis si asi uz kupit vankusiky do podprsenky. :wink:
14. apr 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doriaa,
ja som mala podobny problem.. mne to zacalo uz asi od 20tt.. vyriesila som to nosenim vloziek do podprsenky.. pre pokoj duse, o tom povedz na najblizsej poradni lekarke... ale je to v poriadku... tes sa, mozno je to znak toho, ze budes uspesne a dlho kojit (ja stale kojim a to mala mala 17 mesiacov) drzte sa tehulky :slight_smile:
14. apr 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem Vam ze ste mi napisali skusenosti, trochu ma to vydesilo ci to nie je znak predcasneho porodu :confused: Ukludnili ste ma, dakujem :dizzy_face:
15. apr 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doriaa mne taká tekutina vyteká už od 20 tt a teraz ešte viac hlavne vtedy keď si stlačím prsník to je normálne
15. apr 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, tiez sa mi to stava hlavne vecer :slight_smile:
15. apr 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja to uz mam pekne dlho a prvykrat som bola tiez z toho zhrozena, ale mna muzik ukludnoval.. :slight_smile: a potom som si uz nato zvykla.. uvidime, ci to je znak toho, ze budeme mat dlho mliecko...
15. apr 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to v poriadku :wink: mne to tiež robilo a teraz mám mlieka aj pre dvojičky :grinning: ani homeopatiká nepomáhajú na zastavenie tvorby...
15. apr 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to mám od 21 tt,práve som bola v nemocnici,tak som sa na to spýtala a doktorka sa na mna len usmiala a povedala že to nevadí,mám takú žltkastú tekutinu,nie veľa,ale z jedného prsníka viac ako z druhého
15. apr 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musím sa v pridať,aj mňa to zarazilo,ale sestra aj mamka mi povedali,že je to v poriadku :slight_smile:
15. apr 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez som to mala od 25 tt, ale nieje to znak kojenia na dlho... My sme vydrzali do 3 mesiacov :pensive:
15. apr 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja čakám druhé dieťa a som len v 8 týždni a začalo mi z bradaviek vytekať mlieko, nie veľa iba tak kvapka, ale včera keď som sa sprchovala mi normálne kvapkalo tak 2-3 kvapky samé od seba...kojila som 7 mesiacov a je to už 8 mesiacov čo nekojím. Je to OK? Dúfam, že sa mi nezačne robiť mlieko tak skoro, ešte mám čas...veď som len na začiatku tehu....
1. jún 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok