Mali ste aj vy výtok v tehotenstve?

lyluanka
31. máj 2013

Ahojte baby, chcem sa opýtať. Celé tehotenstvo mám výtok a teraz je už v celku silný...Pred 2 mesiacmi bol výter negatívny teraz výsledok ešte neviem ale dr mi predpisal candibene tablety a dalacin krém.. Máte s tým niektorá skúsenosti? mám z nich trošku stres aby mi nespustili predčasný porod

anika142
31. máj 2013

vytok v tehu je normalny a ku koncu sa bude len stupnovat, slova mojho dr. Ja by som skor ako by som vedela vysledok nebrala nic. Pockala by som na ten druhy vysledok. No s tymito liekmi skusenost nemam.

ekinkala
31. máj 2013

ahoj ja som mala vitok tiez pocas tehu silny asi 3 dni a isla som ku ginde a dala mi tabletky vaginalne na noc brala som ich asi 5 dni to candibene sa mi zda byt silne mne to dali asi pred 4 mesiacmi na mikozy ale to som uz neni tehotna

maria200981
31. máj 2013

ja som vcera dostala dalacin krem pretoze mi nasli streptokoka....a mala som v poslednej dobe silnejsie vytoky...takze asi to mozes uzivat kludne

zdenka270921
31. máj 2013

ja som mala vytok cele tehu a pocas neho som vybrala asi 4 druhy roznych cipkov a bezvysledne, uz potom som si ich ani nedavala,lebo som si ,ze to ma teda asi tak byt 🙂 fakt nic nepomahalo, vzdy to bolo rovnake a ku koncu len zosilnoval... ale udajne je to normalne, fyziologicke, tak juz som to potom prestala riesit,ale dost to slo na nervy..s intimkou cele tehu..

0604katka
31. máj 2013

Ahoj.ja som mala aj mamriror aj candibene v tehu a vsetko bolo nakoniec o.k:-)

majca1581
31. máj 2013

aj ja mam vytoky od zaciatku tehu az doteraz doktor vravel ze je to v pohode kym je taky biely ak ho mas inej farby je to uz problem

lauricka
31. máj 2013

tvoj gyn povazuje ten vytok za patologicky? ak nie, bud v pohode,vytok v tehu je normalny, pokial teda nema divnu farbu, zapach alebo nesvrbi atd.

tristia
31. máj 2013

No ja mam taktiez vytoky cele tehu, teraz ku koncu je to este silnejsie. Moj gynekolog hovori ze je to ok pokial neni zafarbeny a pod.jak hovoria kocandy tu 🙂 tak sa netreba zbytocne strachovat.

zeytin
31. máj 2013

Áno, celé tehu som musela používať slipové vložky. Dr. povedal, že je to normálne, ale tiež mi urobil odber a nič nenašiel.

menatko
31. máj 2013

tiez som mala takyto problem..nakoniec to bola kvasinkova infekcia, nikdy predtym som to nemala az v tehotenstve. Canesten krem nepomohol zabrali az vaginalne tablety. neboj sa predcasneho porodu to nehrozi - inak by ti to dotor nedal. musis to mat tam dole ciste, -ak chces rodit normalne, pretoze infekcia by sa mohla preniest na dietatko pocas prechodu porodnymi cestami. Je to normalne, pretoze pocas tehu mas ine PH v posve a tak to lahko prepukne.

azmuk
31. máj 2013

ahoj, vytok je OK, inak ja som tiez brala cipky candibene v cca 34.tt a bolo to OK, pokial ta vytok nsvrbi, nepali, tak je to OK. 😎

saskia250
6. jún 2013

ja mam tiez mikozu a mne uz nedava ani cipky zevraj ked pojdem rodit tak my daju infuzku aby babo nieco nechytilo tak pri konci uz je to haklivejsie davat cipky.