Mali ste na začiatku tehotenstva bolesti v podbrušku?

25. mar 2023

Mali ste niekto na zaciatku tehotenstva bolesti v podbrusku respektive krce ako pred ms a krvacanie alebo spinenie?

gabriela2952
25. mar 2023

Kŕče som mala, krvácanie a špinenie však nie

lucia851
25. mar 2023

Kŕče som mala ale spinenie ani krvácanie nie

annnna18
25. mar 2023

Mala som aj bolesti aj spinenie, z jedneho takeho tehotenstva mam zdrave dieta a druhe bohuzial neskoncilo dobre.

jarkam721
25. mar 2023

Mala som . Plus točenie hlavy únava ... Ale nedopadlo to dobre hneď na začiatku 5tt

floki1994
25. mar 2023

Krce a tahanie su bezne ale krv a spinenie nie je dobre...treba ist na pohotovost ...

zenulkaaa
25. mar 2023

Aj spinenie je v pohode. Vajicko sa moze uhniezdovat aj niekolko dni, preto spinenie. Pokial nemas velke bolesti a nejde z teba krv, tak je to ok. A krce taktiez normalka-maternica sa roztahuje.

autor
25. mar 2023

Este len vcera som mala slabo pozitivny test a vecer som zacala spinit az doteraz. Dnes som mala uz viac pozitivny test ako vcera, len to spinenie ma znepokojuje..

sandyan
25. mar 2023

Prve tehotenstvo tahave bolesti,sem tam pichanie ako pred ms vsetko dopadlo ok,pri druhom bolesti a vsetko co som napisala no pridalo sa spinenie,nasledne krvacanie a zial to nedopadlo dobre..hadam to nie je tvoj pripad....za pohotovost nic nedas

floki1994
25. mar 2023

Chapem ale je lepsie ist sa nechat skontrolovat..mozno ti aj nieco nasadia na podporu ;)

autor
25. mar 2023

Dala som si progesteron vaginalne nakolko to mam z minuleho tehotenstva..

kaca222
26. mar 2023

Bolesti som mala ako keby som to mala dostať aj keď test tmavol… špinenie som nemala, ale môže byť 🤷‍♀️

petruska173
26. mar 2023

Na špinenie lekár asi odporučí ascorutin, ten je voľne predajný, ja som mala kŕče a hodne veľké až do 17tt avšak nespinila som nikdy. Lekár mi len povedal nech si kúpim tabletky keby náhodou začnem špiniť, tak aby som nespanikarila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre