Mám hCG pozitívne, krvácam a je mi zle od žalúdka

leuska1991
26. aug 2021

Uz som taka zufala,dnes mi volali z gynekologie,vraj hcg pozitivny,ale musia zase zobrat krv,lebo nevedia vraj presne urcit...takze ani neviem,ci som tehotna este alebo nie. Este stale krvacam,ale byva mi zle od zaludka. Mohlo sa babo udrzat aj ked krvacam?doktor povedal,ze este na ultrazvuku nic nebolo vidiet ,ale ze este moze byt malicke . Alebo teda ten spontanny potrat. Je mi nanic,to cakanie ,ze neviem,co sa deje...je velmi zle. Nemate skusenosti?

hijkovlanf
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuska1991
autor
26. aug 2021

@hijkovlanf dakujem,pevne verim,ze bude. Kebyze je krv negativna tak by ma nevolali naspat...a preco by mi testy ukazovali 1-2tyzdne a plusko. Viacero testov,nasledne hnedasty vytok a po tyzdni krv...🥺

petamich
26. aug 2021

ja mam zial opacnu skusenost - dvakrat :( testy ukazali 1-2 potom 2-3 a potom som zacala spinit, HCG relativne vysoke, nic nebolo vidiet na sone a potom uz som zacala krvacat

to ale vobec nemusi byt tento pripad a velmi ti drzim paste! 🙏🏻🤞🏻

leuska1991
autor
26. aug 2021

@petamich dakujem. Hadam bude vsetko dobre

nafka0483
26. aug 2021

@leuska1991 Hcg ti brali len raz? Lebo keby si uz mala opakovany odber, tak vidno ci rastie, ci praveze klesa. V ktorom tyzdni by si mala byt teraz?

leuska1991
autor
26. aug 2021

@nafka0483 iba raz,ze zajtra musim ist znova. 5+2

nafka0483
26. aug 2021

@leuska1991 Povedali ti aj hodnotu, ci nie?
Na krvacanie ti nieco dali?

sense
26. aug 2021

Ja som krvacala 2x v 1trimestri pri dcére, dnes má už 8,5 roka

poopsie
26. aug 2021

Ja som spinila a bola som '' tehotná'' dvakrát - mimomaternicove, takže ak budeš pociťovať nejakú bolesť nieje to žiadne akože hniezdenie... A lekári musia hľadať ihlu v kope sena, zažila som to 2 krát.. Takže už nemám ani jeden vajickovod... 100 hcg-mimomaternicove a 20 000 som mala keď som čakala dcéru a test som robila v čase meskajucej menštruácie

leuska1991
autor
26. aug 2021

@nafka0483 nie,len ze sa mam vratit na krv

nafka0483
26. aug 2021

@leuska1991 Tak odsleduju ci druha hodnota bude rast tak ako ma, alebo nie. Drzim palce. A cudujem sa ze ti nedali duphaston alebo nieco na udrzanie. Este viem ze ascorutin zvyknu brat proti krvacaniu.

bielavila
26. aug 2021

Mne sa to stalo pred dvoma tyzdnami a bohuzial babo sa neudrzalo, hcg pomaly klesa, uz mam iba 4 dnes z krvy, podla krvy som bola max v 2 tt, ale aj tak som mimo, uplne mimo😢

leuska1991
autor
26. aug 2021

@bielavila to mi je velmi luto🥺🥺🥺

bielavila
26. aug 2021

@leuska1991 aj mne velmi, je to uz moj druhy potrat za poslednych 8 mesiacov, ale tak neprestavam verit, mna utesuje aspon fakt ze uz mam doma dve deticky, ale ten smutok je aj tak obrovsky, tebe silno drzim palce aby si mala viac stastia❤️

leuska1991
autor
26. aug 2021

@bielavila dakujem pekne🥰

maria898
26. aug 2021

@leuska1991 ja som takto mala mimomaternicove, no nemusi to byt tvoj pripad, drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre