Máte aj vy bolesť po chôdzi v 9. týždni?

nina88
14. jún 2013

Ahojte, chcems a spýtať, či máte niektorá skúsenosť s bolesťou po chôdzi, mňa to normálne donúti si sadnúť, ťahá ma podbruško,taký podobný pocit ako na menštruáciu, doktor len poradil menej chodiť,no ja som po dvoch tehotenstvách, v ktorých som bola mimoriadne aktívna až do konca a teraz pri dvoch deťoch sa spomaliť bude asi problém, no s tým mi samozrejme neporadíte, len ma zaujíma, či to má viacej žien,lebo mi to príde veľmi skoro... ☹

zitaje
14. jún 2013

Hej, urcite to ma viac zien 😉
Pozeram, ze mas 8-rocnu dceru, takze si aj o 8 rokov starsia... i ked 88 je rok narodenia, tak to je asi jedno, furt si mlada 🙂 . To sa nezda, ale tehotenstvo je zataz pre organizmus, asi s tym vela nenarobis. Navyse kazde tehotenstvo je ine...
Ja som pri najstarsej chodila do prace este 2 tt pred terminom, nic mi nebolo az na mierne opuchy, hopsala som hore-dole schodmi, teraz do tretice som rada, ked sa nejak vystveram 😅 a mam to tiez skoro od sameho zaciatku...

zuzi79
14. jún 2013

ja som mala takéto bolesti od samého začiatku tehotenstva, tiež som bola na rizikovej PN kvôli tomu, lekárka hovorila, že to sú sťahy maternice, trebalo veľa ležať, u mňa absolútne nič nerobiť, brať magnézium a čakať. Bola som rada, že som mohla byť doma a nie v nemocnici.

silviavivien
14. jún 2013

aj ja som mala bolesti ale skor som to prikladala k tomu ze pri druhom som pribrala 26 kg vseto ma furt bolelo ledva som sa hybala sem tam ma tak pichalo pri chodzi ze mi az slzi isli do oci

kiaramia
21. jún 2013

Ja som mala tiez nieco podobne. Zvacsa doobeda, ked som este mala silu, sa to dalo. Okolo obeda sa to zhorsovalo a podvecer uz ako stara babka: co krok to pichnutie, velka unava, musela som si casto na chvilu sadnut alebo aspon velmi spomalit (a to bol len nejaky 8tt!). Menstruacne bolesti mavam take, ze to tu ani nejdem rozpisovat. No vsetko toto som doktorke ani nevravela, lebo u mna sa objavilo este aj spinenie a kedze o jedno babo som presne takto prisla ( a bolesti vraj mavaju aj zdrave zeny), riesila som s doktorkou hlavne to spinenie. Teraz som PN, stale sa snazim lezat a casom tie hrozne menstruacne bolesti zoslabli (aj ked stale su, ale neporovnatelne znesitelnejsie) a tie problemy pri chodzi vymizli uplne...avsak fakt je, ze teraz skoro vobec nechodim a ten kusok co prejdem (do mesta k doktorke a pod) je teda asi pre telo zvladnutelny 🙂

tatiana258
17. júl 2013

ja som teraz v 8 mesiaci a tiez citim niekedy ked viac pochodim alebo dlhsie stojim na nohach bolesti musim si sadnut a nohy si vylozit aby si oddychli ale vacsinou pri tom zaspim lebo som dost teraz unavena...doktor mi ale povedal ze je to normalne ze sa nemusim bat ze je to prichadzajucim terminom porodu 🙂