Menštruácia v tehotenstve

19. feb 2022

Ahojte, som pol roka po pôrode a po 600nedeli som normálne dostala menzes. Pravidelne ho mávam každý mesiac. No posledný mesiac som sa cítila úplne inak, tak ako keď som bola tehotná. Každú menštruáciu mam také bolesti ze musim zobrať 2 tabletky naraz a aj tak to je hrôza. Včera som dostala menzes znova a ani neviem ze ho mam. Toto sa mi nikdy nestalo ze je to bez bolesti. Myslíte že môžem byť tehotná? Lebo možno nejaká šanca na otehotnenie bola ale myslím ze veľmi malá. Dakujem za vaše názory a skúsenosti.

Ps. Na múdre rady typu urob si test neodpovedám. Ten si asi urobím až keď mi ms bude meškať. Zaujímajú ma len vaše skúsenosti s týmto.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. feb 2022

@bambulienka25 dúfam ze to bude to druhe, lebo vážne by som 2x do roka radšej rodila ako mala raz za mesiac menzes v takých bolestiach

jaskolka
19. feb 2022

Ale test je skutočne ta odpoveď, aká je najvhodnejšia, a akú nechceš počuť. Vzdy je možnosť otehotnenia, keď máš styk.
Okrem toho, píšeš, že menzes si už dostala. Teda ti nemeskal, aby si "robila test, keď bude meškať".Slabé krvácanie (nie je to menzes) môže na začiatku tehotenstva byt.
Pol roka po pôrode sa stále cyklus ešte môže meniť, kľudne mohol byť doteraz bolestivý, keďže stále sa to"upravovalo "vnútri a teraz už bolestivý byt prestal.

autor
19. feb 2022

@jaskolka ale ja mam bolestivý od svojich 16tich takže už dlho

ewelin121
19. feb 2022

Ja som mala od 12 bolestivý že niekedy som musela byt doma na pn a po pôrode kľud 👌

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre