Môže odtekať plodová voda v 22. týždni?

29. dec 2020

Ahojte baby.. Som 1x tehu... A od včera mi je nejako čudne. Troska mi tlačí na mechúr ako keby sa mi chcelo stále cikať..... A ráno včera aj dnes som si našla na nohavičkách taký výtok ako vodový alebo bielkovity neviem presne aký bol.... Tak som Si dala intimnku a čosi tam bolo také žlté a tak čudne to zapachalo ako keby moč alebo co neviem...a ešte sem tam ma pichne v podbrušku ...... Bojím sa.... Mam zavolať na pohotovosť?..alebo mam počkať do zajtra a ísť k svojej dr?

cookie29
29. dec 2020

Môže byt únik mocu, môže byt normálny výtok, môže odtekať plodovka... to ti tu nikto nepovie.

dollyzv
29. dec 2020

Ak to zapácha ako moc,pravdepodobne to bude moc,to je v tehu normálne že občas ujde ani o Tom nevies..výtok je tiež normálny pokiaľ je priehľadný alebo do biela,pokiaľ ta nič nepáli,nesvrbi.ak máš stále podozrenie na plodovku aj s vložkou treba ísť na pohotovosť a oni zistia či sa jedná o plodovu vodu špeciálnym roztokom.

bagre
29. dec 2020

ako píšu ženy vyššie... väčšinou je to moč, resp. výtok ale ojedinele sa stáva, že plodová voda začne odtekať skôr. V nemocnici budú vedieť,- treba ísť s mokrou vložkou

ajsha123
29. dec 2020

Ako tu píšu, na zistenie, či je to plodová voda, existuje test. Ale mám skúsenosti, že plodová voda je zväčša číra, ako voda, jemne Sfarbena do ružova.
Ak je to do zlta, tak je to pravdepodobne výtok.
Ja by som na pohotovosť nešla, jedine, že by toho bolo veľa, resp.zeby si cítila, ze to tečie stále.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre