Môžem piť brusnicový čaj, keď mám zápal močových ciest?

klaudi86
2. aug 2013

Baby mam zápal mocovych ciest...mohla by som piť brusnicovy čaj?Na obale som si vsimla,že nie je vhodný pre tehotné...

onlika
2. aug 2013

@klaudi86 , nie brusnice nie su vhodne pre tehotne, ani vacsina urologickych cajov (ak tam je brusnica a/alebo medvedica lekarska). Mozes urologicky caj od firmy apotheke. Ak si nebola u dr., tak by som sla, napise atb, ktore su vhodne a rychlo sa Ti ulavi

klaudi86
autor
2. aug 2013

@onlika žiaľ mam aj antibiotika:( ale chcela som ešte niečo prírodné..všade čítam niečo iné...niekde píšu že brusnice sú o.k a niekde že nie...ďakujem za radu 😉

hadassah
2. aug 2013

@klaudi86 ja mám ten istý problém a normálne som si kúpila Urinal Akut Forte , čo je silný brusnicový extrakt a tam je písané, že môžu aj tehotné a dojčiace matky.

klaudi86
autor
2. aug 2013

@hadassah a v kolkatom si týždni?

hadassah
2. aug 2013

ja som už 31 tt, takže už nemám obavy si čokoľvek šupnúť, ako keby som bola len v 1. trimestri. V každom prípade je ale lepšie zájsť ku gynekológovi a on už vie, ktoré lieky ti môže dať.
@klaudi86

livocka21
2. aug 2013

@klaudi86 ja som dokonca v prvom trimestri brala urinal akut a sme obaja v poriadku 🙂 tak ja si myslim ze mozes v pohode...

luckamorka
9. aug 2013

mne gynekologicka dokonca brusnice odporucala... neviem o tom ze by neboli vhodne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre