Môžem si dať v 34. týždni vypáliť bradavice?

diana20
15. aug 2015

Ahojte. Som takmer v 34. týždni a mám veľa malých bradavic. Nie je to nejaké viditeľné, ale vadí mi to a tak som rozmýšľala, že by som si to šla dať vypáliť, lebo už ich mám aj na pupku odkedy vykukol von.. Môžem si to dat normálne vypáliť aj počas tehotenstva?

libka1
15. aug 2015

To sa spytaj lekara, ale asi nie. Ja by som teda nedovolila aby sa na mojom tehotenskom bruchu robili taketo zasahy.

diana20
autor
15. aug 2015

@libka1 budem sa ho pýtať, idem tam v utorok.. Len neviem tiež, či sa to môže a tiež sa mi to nepáči, ale príde mi, že to nie je normálne mať na pupku bradavice.. Inde na brušku a tak to počkám, ale čo s tým pupkom.. Keď už nebude vonku, tak sa to nebude dať už..

loginexistuje
15. aug 2015

no nevviem .. ci ti to vypalenie pomoze urobia sa ti znovu ... to je imunitny problem .... aj moj maly mal mollusca.... na koznom mu to zaziva vybrali s takou akoby ostrou lyzicou ... /pochybujem ze tebe by to na brusku vypalovali v tehu/ a aj tak to mal znovu ... potom sme poriesili imunitu liekmi .. plus je taky liek da sa kupit v cechach alebo v rakusku ... pohladaj tu po diskusiach mne uz nazov vypadol z hlavy...

ale pochybujem ze sa niekto najde kto ti to bude vypalovat v takom stadiu tehotenstva... a tam je riziko ze sa ti to po vypalovani este rozsiri...

libka1
15. aug 2015

@diana20 no na pupku by som teda urcite odvahu v tehotenstve nemala. Podla mna ti to nespravia. Nebojis sa?

marianka0101
15. aug 2015

@diana20 Moja kožná odporúčala až po pôrode

diana20
autor
15. aug 2015

@libka1 bojím sa, ale chcela by som sa toho zbaviť :-P
@loginexistuje ale ja sa nenakazim žiadnou chorobou, nič.. Ja by som povedala nebyť tohto, že mám super imunitu..
@marianka0101 tak asi pôjdem až potom...

jajurka
15. aug 2015

bradavice sa dusikom v tehotenstve vypalovat mozu, len s tym bruchom si nie som ista.. treba sa spytat odbornika. ale inak ten dusik neskodi a je jediny pripustny na odstranovanie bradavic aj u tehotnych a kojacich zien

diana20
autor
15. aug 2015

@jajurka no skvelé, tak asi pôjdem aspoň na tie, ktoré mám na rukách a na tvári a keď tam budem sa opýtam aj na to brucho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre