Muchy na jedle v tehotenstve

22. mar 2024

Ahojte prepáčte za takúto blbú otázku. Ale ja som si včera večer robila hranolky a tanier som položila na kuchynskú linku a ešte nejaké tam zostali. Zabudla som to odložiť. A ráno keď som si išla spraviť niečo na raňajky tak som si hodila do úst asi zo 10 hranoliek. A potom ma napadlo že či za noc nemohla mucha na to sadnúť a teda bude tam nejaká baktéria alebo neviem čo keďže tie muchy spadajú všade. Neviem či v noci muchy lietajú alebo spia 😅 no a som tehotná 2 trimestri a ja mam strach či sa mi z toho alebo teda bábätku nemôže niečo stať keď náhodou na tom sedeli muchy a cucali. Je to smiešne a aj sprosté len mam strach z toho 😢

pribinak
22. mar 2024

Nedramatizuj

crazy_lazy
22. mar 2024

A to bývaš v maštali, keď ti tam muchy lietajú?

guudy
22. mar 2024

Pomoze len uplne prestat jest, pit aj dychat. Zena, si len tehotna, mozes nadalej pouzivat mozog🤦🏼‍♀️

belllinka
22. mar 2024

smer pohotovosť

klaudiaden
22. mar 2024

Nerob paniku tam, kde netreba. Aka je pravdepodobnost, ze by sa toto stalo? Mate doma roje much?

dadka1997
22. mar 2024

Rozky si pecies alebo kupujes z obochdou ? Vies kolko much a inej havede tade prejde ? 😅😅😅 nerob stresy alebo NESTRESUJ

juliacenc
22. mar 2024

Fuj to ti chutili take zimne odstate hranolky? A az 10? 🤢

nikyball
22. mar 2024

@guudy toto by malo byt moto modreho konika Zena, si len tehotna, mozes nadalej pouzivat mozog🤦🏼‍♀️

autor
22. mar 2024

@crazy_lazy @klaudiaden nie nemáme doma roje much ale nejaké tu lietajú keďže cez deň keď je vonku teplo mame otvorené dvere tak si vojdú.
@dadka1997 rožky kupujeme. Neviem no ja som myslela že tam to majú nejako obstarane v obchode aby tam nebol nejaký hmyz.

mima1608
22. mar 2024

No ty asi skončíš na Žltom slonikovi, moja 😅

belllinka
22. mar 2024

nebuď naivná, v obchode bežne lietajú muchy a pomedzi rožky som videla aj preliezať myš 😂 normálne už v obchode v tej nádobe, odkiaľ si ľudia vyberali 😀

guudy
22. mar 2024

Ohladom rozkov, nezabudnime na spinave ruky velkeho poctu ludi, ktori neracia pouzivat rukavice a pochytaju rozky 😬

autor
22. mar 2024

@mima1608 to čo je ?

10zabka
22. mar 2024

hoď do gúgla, zistíš. A nebuď prekvapená, keď tam svoj príspevok nájdeš...

lizatko1009
22. mar 2024

Ďakujem, toto mi naštartovalo deň 😂

ivik4
22. mar 2024

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

diewcatqoo
22. mar 2024

Akoze.. tiez som aktualne tehotna a tiez mam pocit, ze mam vygumovany mozog. Ale teda toto je uz iny level 🙂

januska12323
22. mar 2024

Akože čisto teoreticky keby tam aj sedela nič sa nestane a keby nakládla vajíčka zo si všimneš. Daj sa do kľudu, zbytočný stres ti škodí viac ako mikrosliny od muchy.

egonsk
22. mar 2024

no muchy sadaju na rozne fekalie a hnilobne veci, asi by si mala navstivit doktorku, nech ti da silne ATB a posle po vysetreniach a tak. .... len tak pomimo teda, ale ja nemam este ani muchu ani vinnu musku v kuchyni a to byvam na dedine v RD.

biglovemom
22. mar 2024

😳 pre boha

Snad ani pecivo nekupujes v obchode ,vseko 30 x umyvas , a mas cisticku vzduchu doma a von nechodis🙏🏻

mamutka
22. mar 2024

Muchy v noci spia. V obchode (ako ktorom) pomedzi tovar behajú potkany a občas vletí vrabec. Zvykne sa zabývať, ale väčšinou ho asi dostanú von

hipuska
22. mar 2024

@dadka1997 a nielen muchy 😀

dadka1997
22. mar 2024

A chodievaš do obchodu ? Aako si si myslela, že tam maju sbs co tam mucholapkou tie muchy odháňa? 😀

valise
23. mar 2024

Ked som bola tehotna, rano som si kupila v obchode rozky a dala som si na ranajky. Poobede sa muz zastavil v tom istom obchode a prisiel domov s tym, ze uz tam v zivote nebudeme kupovat pecivo, lebo medzi rozkami behali dve mysi. No i tu sme aj s takmer dospelou dcerou(zdravou). A minule v lidli medzi mojimi oblubenymi lupackami behali svaby, este som ani nazivo nevidela, ale kupujem tie lupacky dalej, len teraz nie som tehotna 🤷‍♀️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre