Nespavosť v tehotenstve

sovicka94
21. dec 2023

Ahojte mamicky, chcem sa vas opytat tie co ste trpeli nespavostou v tehotenstve kedy vam to zacalo? Ja som v 15 tt a mozem povedat ze noci su peklo 3 x idem na zachod a asi 8 x sa prebudim ze si musim najst inu polohu. Je nieco co vam pomahalo? magnezium ? mozno nepozeranie vecer telky? alebo byt viac vonku na vzduchu? nic som nijak nezmenila spala som celkom fajn ale teraz mam pocit ze kazda noc je horsia a horsia :(

radacak
21. dec 2023

@sovicka94 som na tom podobne ,podľa mňa sa to bude s pribúdajúcimi týždňami len zhoršovať..
Mala som také obdobie na začiatku že som sa budila ,potom bol chvíľku pokoj a teraz zase minimálne posledný týždeň 😞 budím sa niekoľko krát počas noci.(aktuálne 22 tt)

dominima
21. dec 2023

Ja som v 12tt a v noci sa budim hádam každé 2 hodiny a je jedno či sa vonku prechádzam alebo som celý deň doma. Neviem čo by na to pomohlo.. asi nič len pretrpiet

sovicka94
autor
21. dec 2023

@dominima och to vazne? tak to nas caka este riadne dlhy cas bez spanku 🙈😅

sovicka94
autor
21. dec 2023

@radacak mam takeho tusaka aj ja lebo mne to zacalo tak pozvolne najprv 1-2 x hore potom 3x a o 4 -5 rano som uz butorila ale teraz co sa deje tak ciste rodeo

dadka1997
21. dec 2023

@sovicka94 ja som v 8tt a budem sa v noci v kuse, a strasne živé sny mavam 😃😃😃 snad to prejde ..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre