Neviditeľné tehotenstvo. Čo to znamená?

ellee467
16. apr 2019

Ahojte, chcem sa opýtať či niektorá z vás sa niekedy stretla s termínom "Neviditeľné tehotenstvo" mne dnes lekár napísal, ze mi gratuluje,ze som tehotna ( na zaklade vysledkou krvi) ,ale ze sa jedná o neviditeľné tehotenstvo,nakolko na sone nebolo zatial nic vidieť.....stretli ste sa s tym uz niekto? Ďakujem

veronikaszabova
16. apr 2019

@ellee467 no ze si sla hned gynekologovi, ako ti test ukazal //.
Preto sa odporuca ist az cca v 6-7tt

sissy27
16. apr 2019

@ellee467 ja som mala to isté, len to nikto takto efektne nepomenoval 😂 proste na sone ešte nebolo nič vidno, o dva týždne už áno. Neboj sa, nebude to neviditeľné celých 9 mesiacov 😀

ellee467
autor
16. apr 2019

@veronikaszabova práveže teraz by som (ak som spravne ratala) mala byt nieke medzi 6-7tt...

paladia
16. apr 2019

@ellee467 kedy si mala poslednu menstruaciu?

ellee467
autor
16. apr 2019

@sissy27 :D s tým pomenovaním si naozaj dal námahu teda :D

ellee467
autor
16. apr 2019

@paladia 13.3 mi skoncila

paladia
16. apr 2019

@ellee467 a zacala kedy? To je smerodajny udaj.

ellee467
autor
16. apr 2019

@paladia od 10.do 13.3

paladia
16. apr 2019

@ellee467 tak to si 5+2tt a to je ozaj skoro na cokolvek. Ja som v 6+0tt mala iba dutinku,velmi malu. V 9+0tt uz bolo babo s dlzkou 2,6cm a srdiecko. Takze na dalsej kontrole to bude ok,neboj.

ellee467
autor
16. apr 2019

@paladia ďakujeeeem 🙂) najbližšiu kontrolu mám o týždeň ,tak mi lekár uz povie p cosi viac 🙂)
Ešte v týchto veciach niesom vôbec zbehla, takze 5+2tt mi nieje uplne zrejme 🙂) idem asi pogooglit :D

paladia
16. apr 2019

@ellee467 http://tehotenstvo.academy.sk zadas datum poslednej menstruacie, prvy den zaciatku a krasne sa dozvies ako sa veci maju.

ellee467
autor
16. apr 2019

@paladia ďakujem, si zlatá 🙂

matejko18
16. apr 2019

Ja som mala tiež niečo podobne 😊
20.12 2016 som bola v práci restika obsluhovala som jeden stôl a tam medzi nimi sedela taká veľmi príjemná babka.Padla mi hneď do oka...stále sa usmievala na mňa a ako som ich obsluhovala tak sme prehodili pár viet ale videla som že mi chce niečo povedať....ale skrátil to...po čase mi hovorí že mi gratuluje.skoro som na zadok spadla. Svoje dni mi nemeškali ale bola som taká iná.citila som zmenu ...ráno som si kúpila test že si ho urobím ale nebol čas. Hneď potom som si ho urobila a boli tam dve čiarky 🙂 .na druhý deň 21.12 som šla k ženskej a bola tam len taká bodecka na sone a tak že nemôže potvrdiť že je to také neviditeľné (Tak babka to videla a ona nie?)ze tam nieje este ani srdiečko tak som čakala do 2.1 a už to bolo viditeľne A gratulovala mi... dnes ma to moje srdiečko 1r8m😍 nikdy na tu babku nezabudnem 🙂 úžasný zážitok a nikdy na to nezabudnem!😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre