Nevoľnosť a schudnutie v tehu

lenuska333
25. jan 2022

Ahojte som v 16 tyzdni tehu mam nevolnosti vzdy ked nieco zjem alebo vypijem hned to vyzvraciam a nieje to len rano ale vzdy ked nieco zjem schudla som uz 3 kilá mam požiadať o niečo doktora ci len vydržať moze to babetku uskodit ked nic v sebe neudržim a este som aj schudla mam aj doma 2 ročneho a nechcela by som skončiť na ifuziach Ďakujem za rady

elizabet173
25. jan 2022

@lenuska333 lekárovi to určite povedz, on posúdi, čo ďalej. Mala som to rovnako, neudržala som v sebe často ani vodu, schudla som viac, ako ty, prešlo to s prvými pohybmi a dieťa malo 3,80 kg

rachel36a
25. jan 2022

@lenuska333 nic ine ako infuzie ti nedaju...ja som v tehu za prve 4 mesiace schudla 9 kg, ani som ich nestihla nazad pribrat do porodu...ked som porodila tak som mala o 16 kg menej ako pred tehotenstvo...drobec ale vazil uctihodnych 3790g, narodeny v 38tt

elisse247
25. jan 2022

@lenuska333 treba povedať doktorovi to aj podľa bábätka určí. Už sú na to aj lieky a ževraj aj kyselina listová pomáha ale to neviem. Ja som teraz schudla za prvé tri mesiace 15kg a všetko v poriadku nemusela som chodiť ani na infúzie. Tiež mám doma ešte také jedno šidlo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre