• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nevolnosť počas tehotenstva. Poradíte niečo?

5. decembra 2015 
som po umelom oplodneni a teraz neviem ci som tehotna alebo nie.lebo test mi nic neukazal
15. jún 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jako neukázal ti ani jednu čárku?
15. jún 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba jednu
15. jún 2008 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kus ale ved je este dost skoro nie? ked si mala 5.6. imlant :wink: dnes je len 10ty den.. ak aj je malinky chyteny, tak hcg je este dost nizke.. trpezlivost.. skus az tak v stredu, resp. podla toho, aku mavas lutealnu fazu :wink:
15. jún 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka tak ho zkus za dva dny znova a nebo zkus kouknout sem
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=42905&vGroupOffset=40
mam aj nejake priznaky ale neviem ci je to ok.a uz mi meskaju 5dni
tak utorok idem do centra.
15. jún 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíš to bude dobrý.udělej si ho za pár dní :grinning:
15. jún 2008 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ale ked idem do centra v utorok tak si ho nemusim uz robkat.ale som mala vyvestene ze som v tehu.neviem ci sa da tomu verit ale skusam tomu verit aspon mam nejaku nadej.
15. jún 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagina - u mě nevolnosti vyvrcholily taky kolem 10tt jako bys popisovala mě,ale já ovoce teda nemůžu doted.
Neboj bude to lepší,dřív nebo později určitě ano.Musíme to prostě vydržet :wink:
15. jún 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za pomoc.a drzim vam palce nech je vsetko ok.papa
15. jún 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuspitka - bud trpělivá,určitě se povedlo :slight_smile:
15. jún 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som ako kedy.len je to dost tazke cakat.a potom aj to sklamanie moze byt
15. jún 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuspitka, já jsem též po IVF..., pokud ti mešká ms 5dní, to je dobré znamení. V tvém CARu se nechodí 14.den po ET na krev :confused: ?????? To by jsi hned věděla na čem jsi. Moc držím pěsti!!!!
Dvojka, no jo, my jsme skoro na stejno :slight_smile: ...., a tobě už nevolnosti přestávají???? To jo, musíme to vydržet :wink: .
15. jún 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dvojka, díky za IP :wink: . Nezbývá než čekat, že se to zlepší, ale na začátku diskuse některé maminy psaly, že trpěly celých 9 měsíců :frowning2: ..., to by byl nářez :confounded: .
15. jún 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja :frowning2: a už to začína znova - pomóoooc
15. jún 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte

tak mne zacalo byt divne hned ako som sa presupla do 8tt...bez zvracania to je ale zaludok mi pláva na vode a hlavné je, že ked sa najem som oukej.. :unamused: ale to mi vychádza jesť kazdu pol hodku :confused: :sweat_smile: bóóóže to ako budem vyzerať ?? :grinning: :grinning: :grinning: ale ráno to bolo bléé :frowning2:

práve sa napchávam brokolicovou polievkou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....čo sa týka nevoľností od žalúdka...viem o tom svoje, v noci kvôli tomu nespím a rána sú najhoršie...kedy to skončííííí :frowning2:
16. jún 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarus , ja už som to zažila 2 x a je to tu znova :frowning2:
treba to vydržať , len aby to netrvalo 9 mes.
16. jún 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je to ok, ked chodim strasne casto cikat, a som len na zac. tehu????? snad nie som prechladnuta..... :astonished:
17. jún 2008 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, tak mne doteraz nic nebolo, ale tusim to zacina, vcera vecer mi bolo v buse tak zle, ze som ledva cakala kym vystupim, ale vedela som, ze je to aj hladom, lebo ked som zjedla chlebik, tak bolo lepsie a teraz som sa zobudila a tiez to nie je nic moc, ale idem si nieco dat, len nemam na nic chut. A blinkanie tak nastastie nehrozi, ale obavam sa, ze to este moze prist :grinning:
17. jún 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagina - neboj,pravděpodobnost toho že by ženě bylo špatně až do měsíce je 3 - 5% ALE NENI TO VYLOUČENÉ.
Nejhorší dle mě je to okolo toho 1ott až 12tt
17. jún 2008 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oprava až do devátého měsíce
17. jún 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasminka , ano je to norálne , ja som chodila pomaly každých 10 min. na yačiatku
17. jún 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se holky už musím jenom smát-ne vám samozřejmě ale sobě. Jak jsem psala, bylo mi zle do 4.měsíce, blinkání na denním pořádku, pak byl chvilku klid, já jsem byla štastná a pak se to zase vrátilo, Zvracím každé ráno, takže si čistím zuby na etapy, ale hlavně....ted, jak miminko roste, tak začně pálit žáha. takže ráno vstanu, zvracím a pak když bych mohla mít relativně klid, tak mě celý den pálí žáha, beru Rennie a to i v noci. Manžel ze mě nemůže, ráno nade mnou stojí, jak blinkám a pak celý den krkám, jsem jako čuník :slight_smile:
jediný, co mi pomahá, je ledový a hlavně nanuky. jenže jsem začala hodně nabírat a tak mi doktorka řekla, ať nemlsám :frowning2: ale prdím na to, jelikož při představě, že bych musela omezit i to jediný, co mi pomáhá....

ale vím, že většině těhulek opravdu nevolnosti ustoupí do konce 3.měsíce a my ostatní se problinkáme až k porodu :slight_smile:
17. jún 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne pomaha na ranne nevolnosti kusok niecoho sladkeho, alebo pohar koly...(normalne som nikdy sladke, ani kolu nemusela, ale teraz to mam ako liek)
17. jún 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lusi u mna t zacalo prave v 8tt
beti ty jo, ja si zatial vystacim s ladovou colou, tiez to nie je bohvie co pre mimi.. zatial som z mojich schudnutych 6kg nabrala 3spat, aspon volaco
ta kyselina je peklo, ked mi nie je zle, nemam migrenu, tak mam kyselinu, takze je mi vlastne zle skoro stale :rolling_eyes:
jasmin mne je zo sladkeho zle, rano jedine hrianka s maslom a solou a pohar coly {to je ale zivotosprava} :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky....tak u mě nevolnosti nejspíš pomalu ustupují.Se začátkem 13tt se vše zlepšilo,nejdůležitější,že nezvracim a jsem konečně schopna se postarat o malou-což ještě před týdnem nebylo možný.
Chcii vám všem co vás trápí nevolnosti popřát at vás to co nejdřív opustí a můžete si těhotenství jej a jen užívat!
18. jún 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky, taky se přidávám, od začátku těhu je mi pořád zle, zvracela jsem pouze jednou, po delší cestě. Ale nemůžu vůbec normální jídla, jen chleba s rajčetem, nektarinky, meloun. I pití mi dělá problémy, ze všeho mi je hned špatně. Nejhorší jsou večery. To nic nepomáhá. Od dr jsem dostala čípky, ale můžu max. 2denně a jen když mi bude vážně hodně zle, ale pomáhají a trochu se mi po nich uleví. Do kuchyně nemůžu, stejně tak do lednice a vaření je pro mě tabu, možná čaj, ale v kuchyni se moc nezdržuju.... Těším se na ten den až budu moc zase plácat veškerý jídla dohromady :wink:
18. jún 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja vraciam aj rano, aj v praci. vecer sa mi to este nestalo. je to skor v doobednajsich hodinach. nepomaha mi ani ked sa najem v postielke. kazde rano mi manzel prinesie cajik, aj susienky, ale nezabera. aj tak to ide von. aj ranajky v praci. obcas obed. neviem nikomu nic poradit, lebo sama som bezradna.
18. jún 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok