Nízko položená maternica a hromadenie moču

janatulip
28. dec 2021

Ahojte tehulky …som začala 4 mesiac …komplikácie začali teraz 25. Obrovské bolesti nedalo sa mi vycikat …najprv som myslela že som prechladla …odviezla má sanitka na pohotovosť …tam prišiel doktor na to že mám plny mechúr dali má na cievku a za 5 min mi stieklo dva litre mocu….pustili má dom ale bolesti znova nastali a nedalo sa mi zas cikat ….tak mi zaviedli vyvod …včera som bola u svojho gynekológa ktorí mi povedal že mám maternicu položenú veľmi nízko tlači mi na mechúr a preto sa mi hromadí moč a nedá sa mi cikat …mám pristane nariadené ležať na bruchu lebo mi hrozí že dietatko potratim 😢

julka29
28. dec 2021

@janatulip no do konca len ležať a ležať a ak niečo hneď do nemocnice. Je dosť možné , že budeš musieť rodiť cisárskym, keďže je maternica zle položená. Držím palce, aby všetko dobre dopadlo. Celé tehotenstvo si inak mala dobre uloženú maternicu či až teraz je nižšie? Mne kontrolovali v 13tt a aj v 20tt na morfologickom ultrazvuku

marrria1
28. dec 2021

@janatulip veľmi držím palce verím ze všetko dobre dopadne 🙏. Nemala som síce tento problém ale iné komplikácie, ktoré mi začali v 23tt. Dcérka sa narodila v 25tt, bolo to tazke obdobie ale je to velka bojovníčka vsetko zvládla, uz ma 1,5roka a je zdravá 🙏❤️. Verím tomu ze vydržíte co najdlhšie ale chcem povzbudiť ze aj detičky v 25tt uz v dnešnej dobe vedia lekári zachrániť. Hlavne je byt v kľude a myslieť pozitívne aj keď viem ze je to veľmi tazke. Veľa sil prajem.

janatulip
autor
28. dec 2021

@julka29 ja cakam druhé dietatko syn má 16 rokov prvé tehotenstvo úplne bez komplikácií

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre